Лечче — Дженоа
0+

Початок матчу: 22.09.23 21:45.

У третьому турі салентійці обіграли перед рідними вболівальниками Салернітану, відкривши рахунок уже на шостій хвилині, 1-0. Морські коники заблокували десять із двадцяти ударів господарів. Грифони впустили виїзну нічию з Торіно в компенсований час, 0-1. Малиновський вийшов у старті, заробив жовту картку та залишив поле ближче до середини другого тайму. У нападі лігурійці майже нічого не створили (двадцять одна небезпечна атака, два влучення в площину воріт).

Гру Лечче — Дженоа дивитись онлайн, супротивники перетиналися на Віа дель Маре шість разів за останні двадцять чотири роки. Суперники обмінялися двома перемогами, а у двох попередніх зустрічах розійшлися миром із рахунком 2-2. У п'яти поєдинках поспіль генуезці відзначалися щонайменше двічі. Вовки замикають четвірку лідерів після трьох турів (сім очок).

Джаллороссі вже встигли засмутити Лаціо, 2-1, та Фіорентіну, 2-2. Крстович забив два м'ячі, Банда віддав стільки ж асистів. У матчі проти Салернітани дебютував форвард Пікколі, орендований в Аталанти. З 2020 року Роберто провів шістдесят зустрічей у Серії А в шести клубах. Ісландський півзахисник Гельгасон найближчим часом представлятиме Айнтрахт (Брауншвейг). Бій Лечче — Дженоа дивитись онлайн.

Грифони вибороли три бали завдяки несподіваній виїзній вікторії над Лаціо, 1-0. Гравець оборони Фаруку Сіссе приєднався до россоблу. У дев'ятнадцятирічного івуарійця завершився контракт із Дортмундом, де він виступав у молодіжці.

Портали Sofascore та WhoScored назвали Малиновського найгіршим футболістом генуезців, серед тих, що вийшли в старті на матч проти Торіно. Зазначається, що Руслан зробив лише шістдесят три відсотки точних передач та сім разів втрачав м'яч. Українець отримав двадцять чотири попередження в ста сімнадцяти зустрічах Серії А. Поєдинок Лечче — Дженоа дивитись онлайн.

Початок матчу: 22.09.23 21:45. У третьому турі салентійці обіграли перед рідними вболівальниками Салернітану, відкривши рахунок уже на шостій хвилині, 1-0. Морські коники заблокували десять із двадцяти ударів господарів. Грифони впустили виїзну нічию з Торіно в компенсований час, 0-1. Малиновський вийшов у старті, заробив жовту картку та залишив поле ближче до середини другого тайму. У нападі л