Візела — Бенфіка
0+

Початок матчу: 16.09.23 22:30.

У четвертому турі підопічні Вільяра здолали на своєму полі Жил Вісенте, 1-0. Лебеденко залишив лаву запасних у середині другого тайму. Господарі здійснили тринадцять ударів, але тільки в п'яти випадках потрапили в площину воріт. Орли вдома розгромили Гімарайнш, 4-0. Уже на вісімнадцятій хвилині славні забили швидкий м'яч і залишилися в більшості, а перед відходом на перерву зробили рахунок 3-0. Ді Марія оформив гол+пас. Червоні створили сто шість небезпечних атак та двадцять разів пробили по воротах.

Гру Візела — Бенфіка дивитись онлайн, колективи провели в Бразі всього два матчі в Прімейрі останнім часом. Йдеться про попередні сезони, у яких столичний клуб завоював перемогу 1-0 та 2-0. У лютому чемпіон Португалії взяв три очки завдяки дублю Жуана Маріу. Клуб із Великого Мінью здобув чотири бали на старті кампанії. Ессенде відзначився двічі.

Лебеденко з'являвся в трьох поєдинках, відігравши в сумі вісімдесят дві хвилини. Поки що українця випускають у другому таймі. Наприкінці трансферного вікна команда заробила вісімсот тисяч євро на переході форварда Бондосо до Маккабі (Тель-Авів). В активі Кіко двадцять дві результативні дії в ста одинадцяти зустрічах за чотири роки. Матч Візела — Бенфіка дивитись онлайн. Червоні перебувають на четвертому рядку (дев'ять балів). На початку сезону орли забили найбільше (одинадцять м'ячів). Рафа Сілва взяв участь у п'яти голах (три точні удари та два асисти), Ді Марія – у чотирьох (3+1). Трубін продовжує чекати на свій дебют. За словами президента славетних Руй Кошти, Анатолій стане одним із найкращих воротарів Європи найближчими роками. Функціонер зізнався, що спочатку українець не входив у плани червоних, але дізнавшись про закінчення контракту із Шахтарем у 2024 році, чемпіон Португалії вирішив скористатися вікном можливості. Він додав, що навряд чи талант залишив би гірників безплатно. Битву Візела — Бенфіка дивитись онлайн.

Початок матчу: 16.09.23 22:30. У четвертому турі підопічні Вільяра здолали на своєму полі Жил Вісенте, 1-0. Лебеденко залишив лаву запасних у середині другого тайму. Господарі здійснили тринадцять ударів, але тільки в п'яти випадках потрапили в площину воріт. Орли вдома розгромили Гімарайнш, 4-0. Уже на вісімнадцятій хвилині славні забили швидкий м'яч і залишилися в більшості, а перед відходом