Янг Бойз — Маккабі Хайфа
0+

Початок матчу: 29.08.23 22:00.

Продовження напруженої дуелі між ізраїльтянами та швейцарцями, на відміну від першого матчу, що завершився нульовою нічиєю, обіцяє емоції та боротьбу за кваліфікацію до наступного етапу Ліги Чемпіонів. Минулої зустрічі також були небезпечні та яскраві моменти боротьби. Уже на шостій хвилині Кастріот Імері намагався здивувати воротаря суперника потужним ударом із дальньої дистанції, проте м'яч пролетів над поперечиною воріт, залишивши нейтральну нічию на табло. На двадцять п'ятій хвилині Тьяронн Шері майстерно завоював простір і здійснив удар по воротах, але голкіпер Антоні Расіоппі відіграв бездоганний сейв, відбивши небезпечний постріл.

У першому таймі було зафіксовано два попередження: на сороковій хвилині для Фабіана Рідера та на сорок сьомий для Кастріота Імері. У другому таймі тривала інтенсивна гра. На п'ятдесятій хвилині П'єр Кореню дістав гірчичник за недисциплінованість. Битву Янг Бойз — Маккабі Хайфа дивитись онлайн. У грі було ще кілька важливих моментів, включно з жовтими картками для гравців обох команд, що свідчить про гостру боротьбу та напружену атмосферу на полі.

Бджоли після невирішеного результату на виїзді докладуть усі зусилля для досягнення позитивного результату на власному полі. Боротьбу Янг Бойз — Маккабі Хайфа дивитись онлайн. Швейцарська команда покаже всю свою рішучість і намагатиметься забезпечити собі перевагу і пройти до наступного етапу турніру. Зелені також позбавлені мотивації. Обидва суперники мають використовувати свої сильні сторони та зосереджуватися на обороні, а також можливості для контратак. З огляду на те, що перше змагання завершилося внічию, будь-який результативний удар у цьому поєдинку може виявитися рішучим у питанні подальшого продовження для обох команд. Можна дуель Янг Бойз — Маккабі Хайфа дивитись онлайн.

Початок матчу: 29.08.23 22:00. Продовження напруженої дуелі між ізраїльтянами та швейцарцями, на відміну від першого матчу, що завершився нульовою нічиєю, обіцяє емоції та боротьбу за кваліфікацію до наступного етапу Ліги Чемпіонів. Минулої зустрічі також були небезпечні та яскраві моменти боротьби. Уже на шостій хвилині Кастріот Імері намагався здивувати воротаря суперника потужним ударом із д