Галатасарай — Молде
0+

Початок матчу: 29.08.23 22:00.

У матчі кваліфікації Ліги Чемпіонів зустрінуться турецька та норвезька команди. Після першої гри, результат якої, 2-3, на користь турків, напруга зростає, бо досі не визначено фінального результату цієї боротьби. Леви показали непогану форму останнім часом у Турецькій Суперлізі. У рамках першого раунду вони зіграли внічию з Кайсеріспором, 0-0, а потім здобули перемогу, 2-0, над Трабзонспором у другому раунді. Цей результат може свідчити про те, що колектив залишається в добрій ігровій формі та прагне підтримувати позитивний тренд.

Минула зустріч вихованців Окана Бурука та Ерлінга Мое виявилася насиченою. Гості почали з результативного удару Мартіна Еллінгсена на восьмій хвилині, але вже на двадцять п'ятій хвилині Сержіу Олівейра зрівняв рахунок. Сутичку Галатасарай — Мольде дивитись онлайн. Мауро Ікарді та Крістоффер Гауген також зробили свій внесок у загальну кількість голів, забивши по одному разу. Однак у фіналі Фредрік Мідтше на дев'яносто третій хвилині встановив остаточний рахунок, 2-3, на користь своїх.

МФК також не залишається осторонь боротьби. У норвезькому Чемпіонаті вони зіграли внічию, 2-2, зі Саннефіордом і, 0-0, з Волеренгою. У єврокубкових кваліфікаційних виступах спортсмени здобули перемогу, 2-0, над Клаксвіком після додаткового часу в другому матчі, а результат першої дуелі був 2-1 на їхню користь. Протистояння Галатасарай — Мольде дивитись онлайн. У такий спосіб клуб продемонстрував стабільну гру та рішучість на різних фронтах.

З урахуванням поточної форми конкурентів, майбутній бій може бути насиченим. Питання, хто з конкурентів зможе пройти до наступного раунду, залишається відкритим. Кожен колектив боротиметься за перемогу, прагнучи здобути право просування далі в пошуку честі та слави. Можна протиборство Галатасарай — Мольде дивитись онлайн.

Початок матчу: 29.08.23 22:00. У матчі кваліфікації Ліги Чемпіонів зустрінуться турецька та норвезька команди. Після першої гри, результат якої, 2-3, на користь турків, напруга зростає, бо досі не визначено фінального результату цієї боротьби. Леви показали непогану форму останнім часом у Турецькій Суперлізі. У рамках першого раунду вони зіграли внічию з Кайсеріспором, 0-0, а потім здобули пере