АЕК — Антверпен
0+

Початок матчу: 30.08.23 22:00.

У першому матчі королівський клуб здобув мінімальну перемогу на Босейлстадіон, відзначившись на шістнадцятій хвилині, 1-0. На початку другого тайму господарі зосталися в меншості, але рахунок залишився незмінним. Двоголові орли провели сильний матч у нападі (двадцять один удар, дев'яносто дев'ять небезпечних атак), але тільки в чотирьох випадках потрапили в площину воріт, які надійно захищав Бюте.

Зустріч АЕК — Антверпен дивитись онлайн, супротивники влітку 2021 та 2023 років грали в спарингах, у яких жовто-чорні святкували вікторію (2-0 та 3-0). Чемпіон Греції стартував у турнірі на минулій стадії кваліфікації. Колектив з Афін пройшов загребське Динамо (2-1, 2-2). На виїзді Атлетичний союз Константинополя забив вирішальний гол наприкінці основного часу. На своєму полі двоголові орли поступалися 0-2 і лише на сотій хвилині зрівняли рахунок.

За останні п'ятнадцять років АЕК лише вдруге пробився до останнього раунду відбору ЛЧ. У сезоні 2018/19 жовто-чорні вибили угорський МОЛ Фегервар (1-1, 2-1). До цього грецький гранд зупинявся за крок від групового етапу в кампанії 2007/08, коли без шансів поступився Севільї (1-4, 0-2). Роком раніше клуб розібрався із шотландським Хартсом (3-0, 2-1). Битву АЕК — Антверпен дивитись онлайн.

Суперстар узяв золото Бельгії вперше з 1958 року. Червоні шістдесят п'ять років не брали участь у ЛЧ після дебюту в турнірі. Тоді колектив із Фландрії перетинався з Реалом Мадрид у першому раунді, і на цьому виступ закінчився (1-2, 0-6). Королівський клуб тричі пробивався до плей-оф кваліфікації єврокубка за останні п'ять років.

У Лізі Європи 2019/20 АЗ Алкмаар залишив суперзірку без групового етапу (1-1, 1-4). Через два роки команда вийшла до квартету після перемоги над Омонією (2-0, 2-4, 3-2 за пенальті). У ЛК 2022/23 чемпіон Бельгії у фіналі відбору поступився Башакшехіру (1-3, 1-1). Поєдинок АЕК — Антверпен дивитись онлайн.

Початок матчу: 30.08.23 22:00. У першому матчі королівський клуб здобув мінімальну перемогу на Босейлстадіон, відзначившись на шістнадцятій хвилині, 1-0. На початку другого тайму господарі зосталися в меншості, але рахунок залишився незмінним. Двоголові орли провели сильний матч у нападі (двадцять один удар, дев'яносто дев'ять небезпечних атак), але тільки в чотирьох випадках потрапили в площин