Портімоненсі — Бенфіка
0+

Початок матчу: 24.09.23 20:00.

Чорно-білі в четвертому турі розписали домашню нічию з Ештрелою, пропустивши вже на чотирнадцятій хвилині, 1-1. Вісім із п'ятнадцяти ударів команди з Фару пройшли повз ціль. Орли розгромили на Ештадіу да Луж Гімарайнш, залишившись у більшості в середині першого тайму, 4-0. Ді Марія оформив гол+пас. Славні двадцять разів пробили по воротах, створили сто шість небезпечних атак та домінували у володінні (сімдесят шість відсотків). Трубін сидів на лаві запасних.

Битву Портімоненсе — Бенфіка дивитись онлайн, сторони провели на Муніципальному стадіоні сім матчів із 2010 року в рамках Прімейри. Червоні здобули п'ять перемог. Господарі святкували вікторію в сезоні 2018/19 (2-0), а наступної кампанії вирвали нічию, хоча поступалися 0-2, 2-2. У попередніх чотирьох зустрічах чемпіон Португалії забив чотирнадцять м'ячів. Колектив з Алгарве посідає передостаннє місце в таблиці (два очки).

Підопічні Паулу Сержіу пропустили одинадцять разів – тільки Шавеш обороняється ще гірше. Денер у четвертому турі своїм влучним ударом приніс нічию. У серпні бразилець повернувся до команди після дворічного вояжу до саудівського Аль-Таї. До від'їзду на Близький Схід півзахисник провів у клубі шість із половиною років. Гру Портімоненсе — Бенфіка дивитись онлайн.

Червоні входять до першої п'ятірки з дев'ятьма балами. Лісабонський гранд забиває найбільше (одинадцять разів). У Рафи Сілви п'ять результативних дій, у Ді Марії – чотири. Трубін заявив, що перший тиждень у стані орлів був дуже складним: багато стресу, нова команда та тактика, інша мова. Анатолій зазначив, що вже заводить зв'язки з місцевими українцями та вважає, що опинився в гідному місті, до того ж поряд є океан.

На початку вересня славні продали кіпера Влаходімоса в Ноттінгем Форест. Наставник червоних Рогер Шмідт був незадоволений грою воротаря в першому турі проти Боавішти, 2-3, а потім посадив його на лаву запасних. Зустріч Портімоненсе — Бенфіка дивитись онлайн.

Початок матчу: 24.09.23 20:00. Чорно-білі в четвертому турі розписали домашню нічию з Ештрелою, пропустивши вже на чотирнадцятій хвилині, 1-1. Вісім із п'ятнадцяти ударів команди з Фару пройшли повз ціль. Орли розгромили на Ештадіу да Луж Гімарайнш, залишившись у більшості в середині першого тайму, 4-0. Ді Марія оформив гол+пас. Славні двадцять разів пробили по воротах, створили сто шість небез