Олександрія — Чорноморець
0+

Початок матчу: 22.09.23 19:00.

Наразі жовто-чорні посідають сьомий ступінь у турнірній таблиці УПЛ. Після п'яти матчів мають сім балів. Баланс голів складає три забиті м'ячі та п'ять пропущених. Попри деякі коливання у формі, команда намагається утриматись у середній частині рейтингу.

Виступи в Чемпіонаті клуб розпочав із поразки від Шахтаря в третьому турі, 1-2. У четвертому раунді він зіграв унічию, 0-0, із Зорею. Сутичку Олександрія — Чорноморець дивитись онлайн. Потім зазнав поразки від Полісся, 0-3. Така динаміка показує деякі проблеми в грі.

Одесити розташувалися на четвертій позиції в таблиці УПЛ. Після п'яти змагань у них дев'ять балів. Баланс голів складає вісім забитих м'ячів та шість пропущених. Колектив продемонстрував стабільність та амбіції на початковому етапі сезону. Битву Олександрія — Чорноморець дивитись онлайн. У четвертому раунді синьо-чорні пройшли Динамо Київ, 3-2. У Кубку України, в 1/16 фіналу, обіграли Лівий берег, 2-1, після додаткового часу. Вирішальний гол забив Ієде на сто тринадцятій хвилині після передачі від Шпорна, який вийшов на поле тільки на початку другого тайму. Це показує гарну форму та дух боротьби команди.

Судячи з турнірної таблиці та підсумків останніх змагань, одеська команда має невелику перевагу над олександрійцями. Обидва противники прагнуть показати найкращий результат та зміцнити свої позиції в таблиці. Хто ж із них здобуде перемогу в цій битві? Можна зіткнення Олександрія — Чорноморець дивитись онлайн.

Початок матчу: 22.09.23 19:00. Наразі жовто-чорні посідають сьомий ступінь у турнірній таблиці УПЛ. Після п'яти матчів мають сім балів. Баланс голів складає три забиті м'ячі та п'ять пропущених. Попри деякі коливання у формі, команда намагається утриматись у середній частині рейтингу. Виступи в Чемпіонаті клуб розпочав із поразки від Шахтаря в третьому турі, 1-2. У четвертому раунді він зігра