Барселона — Сельта
0+

Початок матчу: 23.09.23 19:30.

У четвертому турі реалізоване пенальті приніс виїзну перемогу каталонцям над Осасуною, 2-1. Синьо-гранатові мали м'ячем сімдесят відсотків часу та рідше створювали небезпечні атаки (51-69). Галісійці наприкінці другого тайму вирвали три очки в Альмерії, 3-2. Ще до перерви небесні вели 2-0, але згодом втратили перевагу. Вісім ударів команди з Віго із чотирнадцяти влучили в площину воріт.

Гру Барселона — Сельта дивитись онлайн, опоненти провели одинадцять матчів із 2008 року в Ла Лізі на Камп Ноу. У восьми випадках блаугранас святкували вікторію та відзначалися щонайменше двічі. За останні дев'ятнадцять років суперники ділили очки лише в сезоні 2016/17, 2-2. Підопічні Хаві входять до трійки лідерів (десять балів). Левандовський узяв участь у трьох голах (два точні удари та асист).

Клуб очікує продовжити співпрацю з Де Йонгом, але для цього футболісту потрібно погодитися на зниження зарплати, від чого він раніше відмовлявся. Глава іспанської першості Тебас заявив, що Мессі міг завершити кар'єру в команді, але сторони не домовилися. Бій Барселона — Сельта дивитись онлайн.

За інформацією A Bola, Фелікс у найближчі п'ять років заробить на сімнадцять мільйонів євро менше від очікуваної суми. За весь період оренди в каталонській команді Жоау отримає лише чотириста тисяч, а продовження контракту з АтМ також супроводжувалося зниженням зарплати – інакше португалець не зміг би приєднатися до синьо-гранатових.

Кельти розпочали Чемпіонат із чотирьох очок. Грецький форвард Дувікас дебютував у матчі проти Альмерії, з'явившись наприкінці другого тайму. Трансфер Анастасіоса з Утрехта обійшовся небесним у дванадцять мільйонів. Шведський захисник Старфельт, який представляв Селтік, у трьох попередніх зустрічах виходив у стартовому складі. Дотор, за якого галісійці виклали Реалу Мадрид три мільйони, відіграв лише сім хвилин у поєдинку із Сосьєдадом, 1-1. Матч Барселона — Сельта дивитись онлайн.

Початок матчу: 23.09.23 19:30. У четвертому турі реалізоване пенальті приніс виїзну перемогу каталонцям над Осасуною, 2-1. Синьо-гранатові мали м'ячем сімдесят відсотків часу та рідше створювали небезпечні атаки (51-69). Галісійці наприкінці другого тайму вирвали три очки в Альмерії, 3-2. Ще до перерви небесні вели 2-0, але згодом втратили перевагу. Вісім ударів команди з Віго із чотирнадцяти в