Шахтар — Ворскла
0+

Початок матчу: 30.09.23 17:00.

У восьмому турі гірники упустили у Львові перемогу над Рухом на вісімдесят восьмій хвилині, 1-1. Помаранчево-чорні грали в меншості з екватора першого тайму і вже на той час вели в рахунку. Чинний чемпіон значно рідше створював небезпечні атаки (45-106). Зелено-білі програли вдома Кривбасу, хоча забили першими, 1-4. Господарі тричі потрапили в площину воріт, а кіпер Ісенко врятував лише в одному епізоді.

Зустріч Шахтар – Ворскла дивитись онлайн, колективи з 2010 року провели чотирнадцять матчів в УПЛ на полі донецької команди. Гірники перемагали в кожній зустрічі, окрім сезону 2020/21, коли в столиці розписали нічию, 1-1. У дев'яти поєдинках представник України в ЛЧ відзначався щонайменше тричі. Підопічні ван Леувена очолюють таблицю (вісімнадцять очок). У Кащука та Криськова по чотири бали за системою гол+пас (3+1 та 2+2 відповідно).

Федецький назвав зміну тренера оранжево-чорних шоком. Артем зазначає, що футболісти говорили йому про гарну атмосферу в команді, захоплення від тренувань, а тепер гравці діють сковано, а також бракує загальної впевненості. За словами колишнього захисника, нинішній наставник, імовірно, не може донести свої тактичні моменти, тому є непорозуміння. Матч Шахтар — Ворскла дивитись онлайн.

Полтавці перебувають на десятому рядку (дев'ять залікових пунктів). Зелено-білі пропустили чотирнадцять м'ячів, тільки Минай обороняється ще гірше. В активі Степанюка три результативні дії. Пердута провів двісті п'ятдесят матчів в УПЛ – третій показник в історії клубу.

Наджиб Якубу повернувся до розташування колективу після оренди у фінському Ільвесі Тампере. Гравець збірної Нігер називає Україну своїм будинком. У ГБР заявили про арешт вертольота, який належить юрособі, пов'язаній із власником зелено-білих – Жеваго. Битву Шахтар — Ворскла дивитись онлайн.

Початок матчу: 30.09.23 17:00. У восьмому турі гірники упустили у Львові перемогу над Рухом на вісімдесят восьмій хвилині, 1-1. Помаранчево-чорні грали в меншості з екватора першого тайму і вже на той час вели в рахунку. Чинний чемпіон значно рідше створював небезпечні атаки (45-106). Зелено-білі програли вдома Кривбасу, хоча забили першими, 1-4. Господарі тричі потрапили в площину воріт, а кіп