Вільярреал — Жирона
0+

Початок матчу: 27.09.23 20:00.

У п'ятому турі субмарина вирвала вольову перемогу над Альмерією на Кераміці та забила вирішальний м'яч на дев'яносто четвертій хвилині, 2-1. Кіпер Йоргенсен здійснив шість сейвів. Валенсійці лише чотири рази потрапили в площину воріт, створивши шістдесят чотири небезпечні атаки. Каталонці ефектно переграли на виїзді Гранаду, тричі відзначившись ще до перерви, 4-2. Циганков вивів біло-червоних уперед у середині першого тайму, а згодом Довбик зробив асист і допоміг Давиду Лопесу оформити рахунок 3-0.

Зустріч Вільярреал — Жирона дивитись онлайн, супротивники провели в Кастельйоні чотири поєдинки з 2013 року, обмінявшись двома вікторіями. Господарі не відзначалися у двох із трьох попередніх ігор. У січні жовтий підводний човен здолав гостей завдяки пенальті на сто першій хвилині, 1-0. Субмарина набрала шість очок і поступилася двома з трьох домашніх матчів, включно з прикрою поразкою Барселоні, 3-4. В активі Баєни чотири бали за системою гол+пас (1+3), у Серлота – три.

Після невдалого старту в Ла Лізі клубне керівництво звільнило Сетьєна. Вакантне місце обійняв Пачета, який працював у Вальядоліді. Фахівець не залишився біля керма колишньої команди після вильоту до другого дивізіону. Сторони підписали контракт до кінця цього сезону. Матч Вільярреал — Жирона дивитись онлайн.

Жирондинці входять до першої трійки Чемпіонату (тринадцять пунктів). У Савіо та Стуані по три результативні дії, в активі Довбика та Циганкова – по дві. Мічел назвав перший тайм проти Гранади найкращим за його період кар'єри в колективі. Наставник відзначив хороший старт, але вважає, що важливою є гра на дистанції, тож варто почекати з десяток турів.

На сайті Ла Ліги з'явилася стеля зарплат. Для біло-червоних ліміт встановлено на рівні п'ятдесяти двох мільйонів євро – це тринадцятий показник у турнірі. Раніше в ЗМІ з'являлася інформація про відмову каталонців у продажу Циганкова Вулвергемптону. Поєдинок Вільярреал — Жирона дивитись онлайн.

Початок матчу: 27.09.23 20:00. У п'ятому турі субмарина вирвала вольову перемогу над Альмерією на Кераміці та забила вирішальний м'яч на дев'яносто четвертій хвилині, 2-1. Кіпер Йоргенсен здійснив шість сейвів. Валенсійці лише чотири рази потрапили в площину воріт, створивши шістдесят чотири небезпечні атаки. Каталонці ефектно переграли на виїзді Гранаду, тричі відзначившись ще до перерви, 4-2.