Аталанта — Ювентус
0+

Початок матчу: 01.10.23 19:00.

Обидві команди виходять на поле, прагнучи утримати свої позиції в турнірній таблиці та підтвердити свою претензію на вершину Серії А. На цей момент богиня посідає п'яте місце в таблиці. Клуб провів три матчі, заробивши шість очок. Його атакувальний потенціал виявився в забитих шести голах, тоді як оборона пропустила два м'ячі. Королева провінціалів розпочала з непоганої перемоги над Сассуолою, 2-0, але зазнала поразки від Фрозіноне, 2-1. Проте футболісти одразу ж відновили свої позиції, розгромивши Монцу, 3-0, у третьому турі. На тридцять п'ятій хвилині Едерсон виявив свої футбольні навички. Він чудово зіграв у завершальній стадії атаки своїх. Отримавши м'яч у штрафному майданчику після вдалої передачі, Едерсон із холоднокровністю відправив його в нижній правий кут воріт, не давши шансів воротареві суперника. На сорок другій хвилині Джанлука Скамакка подвоїв перевагу своїх. Він чудово зрозумів ситуацію та став на шляху ідеальної передачі, яку зробив Маттео Руджері. Скамакка злетів над захистом і зробив точний удар головою в нижній кут воріт, Мікеле Ді Грегоріо, воротар суперників, був безсилий перед цією майстерністю.

На шістдесят другій хвилині Джанлука Скамакка знову виявив себе як головний виконавець. Протиборство Аталанта — Ювентус дивитись онлайн. Він продемонстрував відмінну взаємодію з Теном Копмайнерсом, і перший отримав шанс на удар із лінії штрафного майданчика. Скамакка не прогавив цієї можливості та переграв воротаря суперників точним ударом у нижній правий кут воріт. Цей гол встановив остаточний рахунок у грі.

Стара синьйора, з іншого боку, перебуває на третій позиції із сімома набраними очками. Команда також провела три змагання, забивши шість голів і не пропустивши жодного. Її шлях розпочався з впевненої перемоги над Удінезе, 3-0. Битву Аталанта — Ювентус дивитись онлайн. Потім була нічия з Болоньєю, 1-1. Але клуб не дав змоги цій нічиїй збити себе з пантелику, і потім він переміг Емполі, 2-0.

З огляду на статистику та форму обох супротивників, можна припустити, що боротьба на полі буде запеклою. Опоненти мотивовані показати хороший результат у цій грі та продовжити свій успішний шлях у Серії А. Кому ж посміхнеться успіх? Можна змагання Аталанта — Ювентус дивитись онлайн.

Початок матчу: 01.10.23 19:00. Обидві команди виходять на поле, прагнучи утримати свої позиції в турнірній таблиці та підтвердити свою претензію на вершину Серії А. На цей момент богиня посідає п'яте місце в таблиці. Клуб провів три матчі, заробивши шість очок. Його атакувальний потенціал виявився в забитих шести голах, тоді як оборона пропустила два м'ячі. Королева провінціалів розпочала з неп