Бенфіка — Порту
0+

Початок матчу: 29.09.23 22:15.

У п'ятому турі орли здолали на виїзді Візелу, відкривши рахунок уже на дев'ятій хвилині, 2-1. Славетні створили вісімдесят чотири небезпечні атаки, здійснили сімнадцять ударів і сфолили всього в семи епізодах. Дракони в Амадорі обіграли Ештрелу, 1-0. Синьо-білі часто порушували правила, тож футболісти отримали п'ять жовтих карток. Кіперу Діогу Кошті вистачило одного сейву, щоб оформити кліншит.

Поєдинок Бенфіка — Порту дивитись онлайн, супротивники провели в Прімейрі тринадцять матчів на Ештадіу да Луж із 2010 року. В активі гостей сім вікторій, ще в чотирьох випадках суперники не визначали найсильнішого. У попередніх чотирьох зустрічах господарі набрали тільки одне очко. За останні дев'ять років червоні здобули перемогу лише в сезоні 2018/19, 1-0.

Підопічні Рогера Шмідта замикають першу четвірку (дванадцять залікових пунктів). Команда забила тринадцять м'ячів, і лише Боавішта грає результативніше. На рахунку Рафи Сілви шість балів за системою гол+пас (3+3), Ді Марія має п'ять (4+1). Битву Бенфіка — Порту дивитись онлайн.

Трубін дебютував у складі орлів у п'ятому турі. Наставник славних заявив, що Анатолій був готовий захищати рамку воріт ще після прибуття до розташування колективу. Тренер віддавав перевагу Самуелу Суарешу, оскільки колишньому кіперу Шахтаря потрібен був час на адаптацію.

Порту заробив тринадцять очок і ділить пальму першості зі Спортінгом та Боавіштою. На старті Чемпіонату дракони не змогли здолати лише Ароку, 1-1. Синьо-білі підписали тренувальний контракт із чотирнадцятирічним українцем – Гапоненком.

Професійна угода стане доступною в шістнадцять. Юний форвард представляє команду U-15. У матчі проти Ештрели Маркано та Еванілсон дістали травми і вже на п'ятнадцятій хвилині залишили поле. Зустріч Бенфіка — Порту дивитись онлайн.

Початок матчу: 29.09.23 22:15. У п'ятому турі орли здолали на виїзді Візелу, відкривши рахунок уже на дев'ятій хвилині, 2-1. Славетні створили вісімдесят чотири небезпечні атаки, здійснили сімнадцять ударів і сфолили всього в семи епізодах. Дракони в Амадорі обіграли Ештрелу, 1-0. Синьо-білі часто порушували правила, тож футболісти отримали п'ять жовтих карток. Кіперу Діогу Кошті вистачило одно