ЛАСК — Ліверпуль
0+

Початок матчу: 21.09.23 19:45.

Чорно-білі в четвертому раунді кваліфікації грали проти боснійського Зриньські. У Лінці дубль Жуля до дванадцятої хвилини допоміг господарям здобути перемогу, 2-1, а в Мостарі його асист допоміг встановити нічийний рахунок, 1-1. Мерсисайдці повернулися до турніру після семирічної перерви, встигнувши тричі побувати у фіналі ЛЧ. У ЛЄ 2015/16 червоні претендували на трофей, але у вирішальному матчі поступилися Севільї, 1-3.

Поєдинок ЛАСК — Ліверпуль дивитись онлайн, опоненти раніше не перетиналися. Австрійський Атлетік утретє бере участь у груповій стадії КУЄФА. У сезоні 2019/20 команда, яка приймає суперників у Пашингу, сенсаційно очолила квартет D, випередивши лісабонський Спортінг (3-0, 1-2) та ПСВ (4-1, 0-0). Далі бронзовий призер Бундесліги вибив АЗ Алкмаар (2-0, 1-1), а в 1/8 фіналу потрапив на Манчестер Юнайтед (0-5, 1-2).

Через рік чорно-білі знову опинилися на аналогічній стадії, але фінішували лише третіми, попри десять очок в активі. У згаданому розіграші клуб із Лінца запам'ятався ефектною перестрілкою з Тоттенгемом, 3-3, та двома перемогами над міцним Лудогорцем (4-3, 3-1). Ще у восьми випадках ЛАСК залишав КУЄФА на ранніх етапах. Гру ЛАСК — Ліверпуль дивитись онлайн.

Англійці з 2000 року вісім разів брали участь у турнірі та в половині кампаній добиралися мінімум до чвертьфіналу. В активі червоних шість перемог у восьми зустрічах проти австрійських суперників у рамках єврокубків. У ЛЄ мерсисайдці провели сто двадцять чотири матчі та здобули шістдесят шість вікторій. Англійський гранд дебютував у змаганні 1972/73 та в статусі новачка завоював трофей. За сумою двох фінальних поєдинків ЛФК переміг Гладбах завдяки домашньому розгрому (3-0, 0-2). Цікаво, що гру на Енфілді судив австрійський арбітр. Матч ЛАСК — Ліверпуль дивитись онлайн.

Початок матчу: 21.09.23 19:45. Чорно-білі в четвертому раунді кваліфікації грали проти боснійського Зриньські. У Лінці дубль Жуля до дванадцятої хвилини допоміг господарям здобути перемогу, 2-1, а в Мостарі його асист допоміг встановити нічийний рахунок, 1-1. Мерсисайдці повернулися до турніру після семирічної перерви, встигнувши тричі побувати у фіналі ЛЧ. У ЛЄ 2015/16 червоні претендували на