Шериф — Рома
0+

Початок матчу: 21.09.23 19:45.

Жовто-чорні в завершальному раунді кваліфікації не без праці вибили фарерський Клаксвік (1-1, 2-1). Гол івуарійського захисника Зохурі в другому таймі матчу в Тирасполі вивів ос у груповий етап. Чемпіон Молдови відчував проблеми з точністю ударів: у сімнадцяти епізодах із двадцяти чотирьох м'яч пройшов повз ворота. Джаллороссі минулого сезону віддали трофей Севільї, поступившись у фіналі на Пушкаш Арені (1-1, 1-4 за пенальті).

Протистояння Шериф — Рома дивитись онлайн, сторони ще не перетиналися між собою. Команда з лівого берега Дністра відкрила єврокампанію в 1/8 фіналу відбору ЛЧ. Підопічні Бордіна спочатку пройшли румунський Фарул завдяки домашньому розгрому (0-1, 3-0, овертайм). На наступній стадії жовто-чорні на своєму полі здолали Маккабі (Хайфа) із результатом 1-0. В Ізраїлі гості вийшли вперед на двадцятій хвилині, але потім суперник переламав перебіг подій (1-4, ОТ). У третьому раунді кваліфікації ЛЄ оси залишили позаду БАТЕ (5-1, 2-2).

У літніх поєдинках Луваннор Енріке та Бадоло набрали по чотири бали за системою гол+пас (2+2 та 1+3), а Талаль відзначився тричі. Раніше клуб із Тирасполя п'ять разів виступав у групі турніру. У чотирьох випадках чемпіон Молдови посідав третій рядок, а в сезоні 2010/11 фінішував останнім. Зустріч Шериф — Рома дивитись онлайн.

Вовчиця в семи кампаніях брала участь на цій стадії КУЄФА. Найгірше римляни проявили себе в змаганні 2009/10, зупинившись уже в 1/16 фіналу. У попередній Лізі Європи капітоліні здобули тільки одну перемогу в семи виїздах, а в чотирьох останніх гостьових поєдинках навіть не відзначалися (без урахування вирішального матчу на нейтральному полі).

З представниками Молдови жовто-червоні ніколи не зустрічалися. Столичний колектив три роки поспіль пробивався до півфіналу євротурнірів. Битву Шериф — Рома дивитись онлайн.

Початок матчу: 21.09.23 19:45. Жовто-чорні в завершальному раунді кваліфікації не без праці вибили фарерський Клаксвік (1-1, 2-1). Гол івуарійського захисника Зохурі в другому таймі матчу в Тирасполі вивів ос у груповий етап. Чемпіон Молдови відчував проблеми з точністю ударів: у сімнадцяти епізодах із двадцяти чотирьох м'яч пройшов повз ворота. Джаллороссі минулого сезону віддали трофей Севіль