Аякс — Марсель
0+

Початок матчу: 21.09.23 22:00.

Божі сини в завершальному раунді кваліфікації пройшли Лудогорець завдяки розгрому в Болгарії (4-1, 0-1). У Разграді амстердамська команда вела 3-0 уже до перерви, а до фінального свистка Кудус оформив хет-трик. Провансальці невдало виступили в півфіналі відбору ЛЧ, поступившись Панатінаїкосу (0-1, 2-1, 3-5 за пенальті). На Велодромі біло-блакитні упустили перевагу у два м'ячі на дев'яносто дев'ятій хвилині, а в другому овертаймі Вітінья не реалізував удару з точки.

Матч Аякс — Марсель дивитись онлайн, супротивники зустрічалися в 1/8 КУЄФА 2008/09. Тоді в столиці Нідерландів суперники розписали нічию 2-2, а гості двічі відігравали. Також суперники визначали найсильнішого в півфіналі Кубка володарів кубків 1987/88, 1-2, та 1/8 КЄЧ 1971/72, 4-1. Бронзовий призер Ередивізі виступав на груповій стадії ще сім років тому. Згаданий розіграш завершився для команди битвою за трофей із Манчестером Юнайтед, 0-2.

Після того божі сини пробивалися максимум до чвертьфіналу кампанії 2020/21, коли їх зупинила Рома (1-2, 1-1), а раніше цього ж плей-оф пройшли представника Ліги 1 Лілль (2-1, 2-1). У ЛЄ амстердамський клуб перетинався з Ліоном (4-1, 1-3), а в минулому форматі турніру – двічі з Осером (1-0, 1-3 та 2-4, 1-0). Битву Аякс — Марсель дивитись онлайн.

Південці шість разів грали в групі змагання. У кампанії 2017/18 Олімпік претендував на трофей, але у фіналі поступився Атлетіко, 0-3. У квартеті 2015/16 провансальці потрапили до одного квартету з іншим представником Ередивізі – Гронінгеном (3-0, 2-1), а в КУЄФА 2005/06 виступали на цій стадії з Геренвеном, 1-0. У сезоні 2021/22 біло-блакитні посіли тільки третє місце та вирушили до ЛК. Груповий етап 2018/19 уболівальники згадувати не хочуть: південці набрали один бал та фінішували четвертими. Протистояння Аякс — Марсель дивитись онлайн.

Початок матчу: 21.09.23 22:00. Божі сини в завершальному раунді кваліфікації пройшли Лудогорець завдяки розгрому в Болгарії (4-1, 0-1). У Разграді амстердамська команда вела 3-0 уже до перерви, а до фінального свистка Кудус оформив хет-трик. Провансальці невдало виступили в півфіналі відбору ЛЧ, поступившись Панатінаїкосу (0-1, 2-1, 3-5 за пенальті). На Велодромі біло-блакитні упустили перевагу