Бразилія — Болівія
0+

Початок матчу: 09.09.23 03:45.

Жовто-зелені в червні поступилися в спарингу Сенегалу, відкривши рахунок на одинадцятій хвилині, 2-4. Матч пройшов у Лісабоні на Ештадіу Жозе Алваладе. Вибрані здійснили дванадцять ударів, проте лише чотири рази влучили в площину воріт. Кіпер МанСіті Едерсон врятував селесао лише в трьох епізодах. La Verde в контрольному поєдинку програли Панамі, пропустивши вирішальний м'яч наприкінці другого тайму, 1-2.

Протистояння Бразилія — Болівія дивитись онлайн, супротивники провели шість матчів на полі пентакампеонів із 2002 року. Господарі здобули п'ять перемог із загальним результатом 22-1. Винятком стала зустріч у відборі ЧС-2010. Тоді в Ріо-де-Жанейро глядачі не дочекалися голів. Перша історична нічия була зафіксована ще 1985, 1-1. У 1949 році зелені програли канаркам у Сан-Паулу 1-10. Це найбільша поразка збірної поряд із результатом матчу проти Уругваю в 1927 році, 0-9. Після катарського Мундіалю обрані Танжері поступилися Марокко 1-2, а в Іспанії розгромили Гвінею, 4-1.

Тіте залишив тренерський пост селесао після шести з половиною років роботи. За інформацією O Globo, фахівця хотіли запросити три збірні та два європейські клуби, але він вирішив узяти паузу та відпочити. Наставником Бразилії міг стати Анчелотті, але Карло хоче відпрацювати контракт із Реалом і не виключає його продовження. Також у списку претендентів фігурував Зідан. Матч Бразилія — Болівія дивитись онлайн.

Болівія у 2023 році поступилася Узбекистану в Джидді, 0-1, а Еквадому – в американському Гаррісоні, 0-1. Також зелені здолали на виїзді Саудівську Аравію, а колишній форвард донецького Шахтаря Марсело Морено відкрив рахунок, 2-1.

У червні La Verde розписали домашню нічию із Чилі в Санта-Крусі, 0-0. Шість з останніх семи гостьових матчів завершилися для національної команди поразкою. Гру Бразилія — Болівія дивитись онлайн.

Початок матчу: 09.09.23 03:45. Жовто-зелені в червні поступилися в спарингу Сенегалу, відкривши рахунок на одинадцятій хвилині, 2-4. Матч пройшов у Лісабоні на Ештадіу Жозе Алваладе. Вибрані здійснили дванадцять ударів, проте лише чотири рази влучили в площину воріт. Кіпер МанСіті Едерсон врятував селесао лише в трьох епізодах. La Verde в контрольному поєдинку програли Панамі, пропустивши виріш