Україна — Польща
MGG 6.9
0+

Початок матчу: 20.09.23 19:00.

Підопічні Косенка стартували в еліт-раунді кваліфікації зі знищення Бельгії, відзначившись одразу сім разів у першому таймі, 10-2. Гравець київського ХІТа Абакшин оформив хет-трик, а в активі його одноклубника Педяша дубль. Ще один представник чемпіона Екстраліги, Андрій Мельник, записав гол+пас, аналогічні індивідуальні показники в Шотурми та Назара Шведа, які виступають в Урагані. Біло-червоні почали четвертий етап із поразки Сербії, поступаючись 0-2 на дванадцятій хвилині, 1-2.

Гру Україна — Польща дивитись онлайн, опоненти на початку весни провели контрольний поєдинок, який завершився впевненою перемогою жовто-синіх, 4-1. Тоді наставник ЗбУ зазначав, що команді був потрібен спаринг проти сильного суперника. Тренер виділяв у противника силові якості, боротьбу, роботу за стандартних положень, вихід у контратаку та підключення голкіпера.

Раніше стало відомо, де підопічні Косенко прийматимуть номінально домашні матчі в еліт-раунді. Підсумковий вибір зробили на користь стадіону імені Іштвана Палфі (Беретьйоуйфалу, Угорщина). Тут стабільно виступає клуб Mezei-Vill. Україна в другому етапі очолила групу 11, випередивши Косово (5-2, 3-1) та Нідерланди (4-2, 1-1). Найкращий бомбардир Екстраліги 2022/23 Євген Жук (тридцять три голи в складі ХІТа) отримав перший виклик до національної команди в кар'єрі. Матч Україна — Польща дивитись онлайн.

Поляки також пропустили третій раунд, оскільки на другій стадії посіли перший рядок. Доля прямої путівки визначилася в очному протистоянні з Азербайджаном. Колективи набрали по дев'ять балів, але в особистих зустрічах біло-червоні виступили краще, тобто домашній розгром допоміг узяти лідерство в групі 6 (3-4, 7-2). Також збірна зустрічалася на згаданому етапі з Грецією, здобувши дві впевнені вікторії (4-1, 3-0). Зустріч Україна — Польща дивитись онлайн.

Початок матчу: 20.09.23 19:00. Підопічні Косенка стартували в еліт-раунді кваліфікації зі знищення Бельгії, відзначившись одразу сім разів у першому таймі, 10-2. Гравець київського ХІТа Абакшин оформив хет-трик, а в активі його одноклубника Педяша дубль. Ще один представник чемпіона Екстраліги, Андрій Мельник, записав гол+пас, аналогічні індивідуальні показники в Шотурми та Назара Шведа, які ви