Гранада — Барселона
0+

Початок матчу: 08.10.23 22:00.

Насріди в сьомому турі влаштували камбек в Альмерії, поступаючись 0-3 до середини другого тайму, 3-3. Пуертас міг оформити гол+пас і принести гостям вольову перемогу, але не реалізував пенальті. Десять із дев'ятнадцяти ударів червоно-білих пройшли повз ціль. Каталонці вдома здолали Севілью, 1-0. Синьо-гранатові вісімнадцять разів пробили по воротах, але лише в п'яти епізодах влучили у ворота. Підопічні Хаві частіше створювали небезпечні атаки (61-50) і володіли територіальною перевагою (п'ятдесят дев'ять відсотків). Поєдинок Гранада - Барселона дивитися онлайн, противники провели дев'ять матчів у Ла Лізі з 2011 року на Нуево Лос Карменес. Чемпіон Іспанії здобув шість перемог, господарі виявилися сильнішими тільки в сезонах 2013/14 і 2019/20 (1-0 і 2-0). У попередній зустрічі суперники розійшлися миром, 1-1. Підопічні Пако Лопеса посідають дев'ятнадцяте місце (п'ять пунктів). Андалусійці пропустили двадцять один м'яч, і лише Альмерія захищається гірше.

Бойє та Сарагоса набрали чотири бали за системою гол+пас (3+1). У чотирьох домашніх поєдинках насріди обіграли тільки Мальорку, 3-2, але також засмутили Бетіс, 1-1. Колумбійський форвард Луїс Суарес у сьомому турі оформив хет-трик за п'ять хвилин. Протистояння Гранада - Барселона дивитися онлайн.

Барса йде на другій сходинці (двадцять очок). У каталонців найрезультативніша атака (дев'ятнадцять м'ячів). Синьо-гранатові залишилися єдиною командою, яка ще не поступалася. Левандовський забив п'ять голів і віддав три асисти. У чотирьох виїздах підопічні Хаві двічі розписували нічию.

Іспанський гранд планував отримати шістдесят млн євро від німецького фонду Ліберо, як одного з інвесторів Barça Studios - компанії, що об'єднує роботу над клубним контентом, включно з телеканалом і стрімінговою платформою. До кінця трансферного вікна колектив отримав тільки аванс (двадцять млн). Зустріч Гранада - Барселона дивитися онлайн.

Початок матчу: 08.10.23 22:00. Насріди в сьомому турі влаштували камбек в Альмерії, поступаючись 0-3 до середини другого тайму, 3-3. Пуертас міг оформити гол+пас і принести гостям вольову перемогу, але не реалізував пенальті. Десять із дев'ятнадцяти ударів червоно-білих пройшли повз ціль. Каталонці вдома здолали Севілью, 1-0. Синьо-гранатові вісімнадцять разів пробили по воротах, але лише в п'я