Зальцбург — Реал Сосьєдад
0+

Початок матчу: 03.10.23 19:45.

Бики в першому турі скористалися хаосом у захисті Бенфіки та перемогли 2-0 у Лісабоні. Гості залишилися в більшості вже на тринадцятій хвилині, а на початку матчу не реалізували пенальті. Шимич оформив гол+пас. Чемпіон австрійської Бундесліги лише чотири рази влучив у площину воріт. Баски в Сан-Себастьяні прогавили перемогу над Інтером наприкінці основного часу, маючи перевагу в грі, 1-1.

Поєдинок Зальцбург — Реал Сосьєдад дивитись онлайн, колективи зустрічалися на Ред Булл Арена в 1/16 фіналу ЛЄ 2017/18. Тоді господарі вирвали вікторію в другому таймі, діставши чисельну перевагу, 2-1. У поєдинку проти португальських орлів бики виставили наймолодший стартовий склад історії ЛЧ. Лише двом футболістам з основи було понад двадцять два роки. Влітку колишній наставник клубу Яйссле, який двічі привів команду до чемпіонства, пішов до Аль-Ахлі. В австрійському гранді не стали чекати, доки фахівець підпише угоду із саудівською стороною, тому звільнили німця, як тільки дізналися про цікавість із Близького Сходу. Український новачок ЛАСК Таловерів зазначив, що колективу складно конкурувати із Зальцбургом за Чемпіонат та Кубок. Гру Зальцбург — Реал Сосьєдад дивитись онлайн.

Оярсабаль до матчу з Інтернаціонале заявляв, що Реал Сосьєдад за останні роки давав бій суперникам різного рівня. Вінгер додав важливість таких критеріїв, як конкурентоспроможність, прагнення викладатися на всі сто відсотків і чинник домашнього стадіону.

Уже після зустрічі з нерадзуррі наставник басків Альгуасіль сказав, що шкодує про результат, хоча його підопічні зробили все для перемоги. Іманоль гордий, що в команді виступають футболісти, яких він тренував на молодіжному рівні, а тепер ці гравці в ЛЧ. Крім того, фахівець радий зустрічатися із суперниками рівня Інтера. Матч Зальцбург — Реал Сосьєдад дивитись онлайн.

Початок матчу: 03.10.23 19:45. Бики в першому турі скористалися хаосом у захисті Бенфіки та перемогли 2-0 у Лісабоні. Гості залишилися в більшості вже на тринадцятій хвилині, а на початку матчу не реалізували пенальті. Шимич оформив гол+пас. Чемпіон австрійської Бундесліги лише чотири рази влучив у площину воріт. Баски в Сан-Себастьяні прогавили перемогу над Інтером наприкінці основного часу, м