Копенгаген — Баварія
0+

Початок матчу: 03.10.23 22:00.

У першому турі леви втратили перевагу у два м'ячі, коли грали проти Галатасарая в Стамбулі, 2-2. На сімдесят третій хвилині міська команда залишилася в меншості за рахунку 2-0, і суперник скористався цим. Чемпіон Данії лише тричі влучив у ворота. ФК Голлівуд в ефектному матчі здолав на Альянц Арені Манчестер Юнайтед, 4-3. В активі Кейна гол+пас. Мюнхенський клуб здійснив вісімнадцять ударів по воротах, і тільки в трьох епізодах м'яч пройшов повз ціль.

Гру Копенгаген — Баварія дивитись онлайн, опоненти зустрінуться вперше. Клуб зі столиці Королівства Данія виборював путівку до групового етапу ще з другого раунду кваліфікації. Скандинавський колектив по черзі вибив ісландський Брейдаблік (2-0, 6-3), празьку Спарту (0-0, 3-3, 4-2 за пенальті) та польський Ракув (1-0, 1-1). Гонсалвеш, з урахуванням відбірного циклу, брав участь у п'яти голах (два точні удари та три асисти).

На літній стадії змагання Оскарссон та Джордан Ларссон записали до активу по чотири результативні дії. У липні вінгер Амоо, який на той момент виступав у складі левів, міг перебратися до українського Чемпіонату. Йшлося про те, що Дніпро-1 хотів орендувати нігерійця з опцією викупу, але міську команду цікавив лише повноцінний трансфер. Матч Копенгаген — Баварія дивитись онлайн.

Баварці після матчу з МЮ продовжили домашню серію в ЛЧ без поразок до тридцяти п'яти зустрічей. Крім того, ФК Голлівуд виграв чотирнадцятий поєдинок поспіль на своєму полі в рамках групового етапу турніру. У цьому проміжку чемпіон Бундесліги здобув тридцять дві перемоги.

Томас Мюллер з'явився на полі тільки на вісімдесят сьомій хвилині, але досяг рекордної планки – сто вікторій у найпрестижнішому єврокубку. Тільки в Касільяса та Роналду цей показник вищий (сто одна і сто п'ятнадцять перемог відповідно). Матч Копенгаген — Баварія дивитись онлайн.

Початок матчу: 03.10.23 22:00. У першому турі леви втратили перевагу у два м'ячі, коли грали проти Галатасарая в Стамбулі, 2-2. На сімдесят третій хвилині міська команда залишилася в меншості за рахунку 2-0, і суперник скористався цим. Чемпіон Данії лише тричі влучив у ворота. ФК Голлівуд в ефектному матчі здолав на Альянц Арені Манчестер Юнайтед, 4-3. В активі Кейна гол+пас. Мюнхенський клуб з