Манчестер Юнайтед — Галатасарай
0+

Початок матчу: 03.10.23 22:00.

Червоні дияволи в першому турі поступалися в Мюнхені, 0-2, до тридцять другої хвилини, проте ледь не влаштували камбек, 3-4. Каземіро наприкінці матчу оформив дубль. Підопічні тен Гаґа лише чотири рази потрапили в площину воріт і зробили триста дев'яносто передач. Онана рятував гостей у п'яти епізодах. Левам вдалося переламати перебіг подій у Стамбулі, приймаючи Копенгаген. Джімбом програвав, 0-2, до вісімдесят шостої хвилини, але гол+пас Тете, який вийшов на заміну, врятував господарів від поразки, 2-2.

Поєдинок Манчестер Юнайтед — Галатасарай дивитись онлайн, колективи тричі зустрічалися на Олд Траффорд. В 1/8 фіналу 1993/94 суперники розписали бойову нічию, 3-3. За рік англійський гранд розгромив опонента з рахунком 4-0 на груповій стадії. У кампанії 2012/13 команди також виступали в одному квартеті, і тоді червоні дияволи взяли гору завдяки швидкому голу Карріка, 1-0.

Скаути представника АПЛ відвідають поєдинок між Антверпеном та Шахтарем, щоби спостерігати за грою Вермерені. За інформацією BBC, до матчу з Баварією МЮ лише раз пропускав чотири м'ячі в ЛЧ. Уперше подібне сталося ще 1994 року, коли спортсменів розгромила Барселона, 0-4. Онана назвав зустріч у Мюнхені однією з найгірших у своєму виконанні. За словами Андре, його помилка призвела до втрати контролю за грою. Бій Манчестер Юнайтед — Галатасарай дивитись онлайн.

Спортсмени з Туреччини стартували в турнірі ще в другому раунді кваліфікації. Завойовники Європи по черзі вибили литовський Жальгіріс (2-2, 1-0), словенську Олімпію (3-0, 1-0) та норвезьку Мольду (3-2, 2-1).

У відбірному циклі Ікарді набрав чотири бали за системою гол+пас (3+1), Мертенс та Актюркоглу – по три (2+1 та 1+2). Ексвінгер Шахтаря Тете став автором найкращого забитого м'яча в першому турі. У поєдинку проти Копенгагена бразилець вийшов на поле на п'ятдесят дев'ятій хвилині. Матч Манчестер Юнайтед — Галатасарай дивитись онлайн.

Початок матчу: 03.10.23 22:00. Червоні дияволи в першому турі поступалися в Мюнхені, 0-2, до тридцять другої хвилини, проте ледь не влаштували камбек, 3-4. Каземіро наприкінці матчу оформив дубль. Підопічні тен Гаґа лише чотири рази потрапили в площину воріт і зробили триста дев'яносто передач. Онана рятував гостей у п'яти епізодах. Левам вдалося переламати перебіг подій у Стамбулі, приймаючи К