Ланс — Арсенал
0+

Початок матчу: 03.10.23 22:00.

Криваво-золоті пропустили в першому турі м'яч у Севільї вже на дев'ятій хвилині, але незабаром відігралися та зберегли нічию, 1-1. Ще до перерви футболісти Расінга заробили чотири жовті картки. Гості лише тричі потрапили в площину воріт, створили всього двадцять дев'ять небезпечних атак, а кіпер Бріс Самба здійснив п'ять сейвів. Каноніри на Емірейтс розгромили ПСВ, а Сака та Троссард ще в першому таймі оформили гол+пас, 4-0. Гуннери здійснили вісімнадцять ударів. Битву Ланс — Арсенал дивитись онлайн, супротивники двічі грали у Франції. У групі ЛЧ 1998/99 суперники не визначили найсильнішого, 1-1. У наступному сезоні команди перетнулися в півфіналі КУЄФА, і тепер на Боллар-Деліліс гості святкували перемогу, 2-1. Для артезіанців майбутній матч стане першим домашнім у турнірі після 29 жовтня 2002 року. Тоді колектив із Па-де-Кале здолав на своєму полі Мілан, 2-1.

В обох випадках, коли криваво-золоті виступали на цьому етапі в найпрестижнішому єврокубку, клуб набирав по вісім очок. У кампанії 1998/99 Расінг якраз і стартував із нічиєї проти лондонської команди, а ось у розіграші 2002/03 поступився россонері на Сан-Сіро в першому турі, 1-2. У своїй дебютній ЛЧ срібна призерка Ліги 1 завоювала два бали після двох зустрічей, у другому сезоні – лише один пункт. Поєдинок Ланс — Арсенал дивитись онлайн.

Легенда Арсеналу Анрі в ефірі CBS Sports заявив, що як уболівальнику йому хотілося б побачити перемогу канонірів у турнірі. Утім, француз нагадує про велику кількість матчів, які доводиться грати в Англії, що ускладнює ситуацію.

З іншого боку, Тьєррі також не вірив, що в кампанії 2005/06 гунери дістануться фіналу. Тому колишній бомбардир лондонського колективу додав, що треба вірити, адже ніколи не знаєш, що може статися. Гру Ланс — Арсенал дивитись онлайн.

Початок матчу: 03.10.23 22:00. Криваво-золоті пропустили в першому турі м'яч у Севільї вже на дев'ятій хвилині, але незабаром відігралися та зберегли нічию, 1-1. Ще до перерви футболісти Расінга заробили чотири жовті картки. Гості лише тричі потрапили в площину воріт, створили всього двадцять дев'ять небезпечних атак, а кіпер Бріс Самба здійснив п'ять сейвів. Каноніри на Емірейтс розгромили ПСВ