Атлетіко — Феєнорд
0+

Початок матчу: 04.10.23 19:45.

У першому турі матрацників упустили виїзну перемогу над Лаціо, пропустивши на дев'яносто п'ятій хвилині, 1-1. Індіанці лише чотири рази потрапили в площину воріт і створили тридцять одну небезпечну атаку. Кожен третій фол червоно-білих супроводжувався жовтою карткою, а кіпер Облак врятував гостей у шести епізодах. Гордість Півдня обіграла в Роттердамі Селтік, 2-0. У середині другого тайму суперник заробив два вилучення. Господарі не реалізували пенальті, а ще два м'ячі скасували через офсайд.

Протистояння Атлетіко — Феєнорд дивитись онлайн, сторони в серпні 2021 року провели спаринг, у якому чинний чемпіон Ередивізі вирвав перемогу в компенсований час на своєму полі, 2-1. Сімеоне вважає, що гол воротаря Лаціо на останніх хвилинах – це один із прикладів того, що робить ігри ЛЧ неймовірними.

Дієго зазначив, що йому довелося зробити суттєву ротацію, а після перерви деякі футболісти мали пошкодження. За його словами, команда виглядала непогано, але не змогла вчасно закрити суперників у власному штрафному майданчику. Аргентинський фахівець із теплом згадує період кар'єри в Римі. Тренер вирішив, що питання про можливу роботу в стані орлів недоречні, адже в Атлетіко створюється власний проєкт. Матч Атлетіко — Феєнорд дивитись онлайн.

Ексгравець збірної України, Левченко, висловив свою думку щодо чуток про тренера Феєноорда, Слота, якого пов'язують із донецьким Шахтарем. Євген заявив, що це навряд чи станеться, оскільки в клубі задоволені коучем. Крім того, Арне добре ладнає зі своїми підопічними та вболівальниками, а колектив демонструє класний футбол.

Також у фахівця немає причин переходити до більш слабкого Чемпіонату, ніж Ередивізі. За словами Левченка, Слоту пропонували очолити Тоттенгем, але він відмовився, щоб добудувати роттердамську команду. Бій Атлетіко — Феєнорд дивитись онлайн.

Початок матчу: 04.10.23 19:45. У першому турі матрацників упустили виїзну перемогу над Лаціо, пропустивши на дев'яносто п'ятій хвилині, 1-1. Індіанці лише чотири рази потрапили в площину воріт і створили тридцять одну небезпечну атаку. Кожен третій фол червоно-білих супроводжувався жовтою карткою, а кіпер Облак врятував гостей у шести епізодах. Гордість Півдня обіграла в Роттердамі Селтік, 2-0.