0+

Початок студії: 04.10.23 18:45.

Початок матчу: 04.10.23 19:45.

Трансляція також доступна жестовою мовою.

У першому турі королівський клуб без шансів поступився Барселоні каталонським Олімпіко, тричі пропустивши до двадцять другої хвилини, 0-3. Суперзірка лише раз потрапила у площину й створила дев'ятнадцять небезпечних атак. Гірники у Гамбурзі приймав Порту. Помаранчево-чорні вже до перерви поступалися двома м'ячами, а в другому таймі команди більше не вражали ворота, 1-3. Рахунок міг бути більшим, але кіпер Різник зробив 6 шість сейвів.

Битва Антверпен — Шахтар дивитись онлайн, опоненти ніколи не перетиналися. Колектив із Фландрії стартував у четвертому раунді кваліфікації, залишивши позаду грецький АЕК (1-0, 2-1). Вдома чемпіон Бельгії майже половину зустрічі провів у меншості, а в гостях Баліквіша оформив гол+пас та забив вирішальний м'яч у компенсований час.

Наставник червоних ван Боммель заявив, що у поєдинку проти Барселони синьо-гранатові завдали трьох ударів, які перетворили рахунок на 0-3. Тренер не може звинувачувати своїх підопічних, оскільки каталонці знаходяться на вершині світу, до цього потрібно прагнути. Фахівець не відносить цієї поразки до ганьби, вважаючи корисним уроком. Також коуч зазначив, що королівський клуб непогано контролював м'яч. Гра Антверпен - Шахтар дивитися онлайн.

Екс-гравець збірної України Гецко заявив, що молодь Шахтаря дуже рано почала сприймати себе як зірок. Поки що керівництво гірників не планує звільняти Ван Леувена, тим більше, що не бачить альтернативи. На думку Сабо, якщо помаранчево-чорні програють Антверпену, то Патріка замінять чи він сам залишить пост. Фахівець задоволений матчем із Порту. За його словами, команди грали на рівних, але у першому таймі заважав страх. Також довелося провести ротацію через щільний графік і на полі довелося випускати дебютантів. Різник дотримується подібної думки, заявивши, що не було надто великої різниці у класі. Поєдинок Антверпен — Шахтар дивитися онлайн.

Початок студії: 04.10.23 18:45. Початок матчу: 04.10.23 19:45. Трансляція також доступна жестовою мовою. У першому турі королівський клуб без шансів поступився Барселоні каталонським Олімпіко, тричі пропустивши до двадцять другої хвилини, 0-3. Суперзірка лише раз потрапила у площину й створил