Црвена Звезда — Янг Бойз
0+

Початок матчу: 04.10.23 22:00.

У першому турі червоно-білі перед перервою вийшли вперед у матчі з МанСіті на Етіхаді. У другому таймі все стало на свої місця, 1-3. Кіпер Глазер зробив тринадцять сейвів. Чемпіон Сербії лише двічі влучив у площину воріт і віддав двісті сорок один пас. Жовто-чорні в Берні поступилися Лейпцигу, пропустивши вже на третій хвилині, 1-3. Бджоли краще тримали м'яч (володіння п'ятдесят три відсотки) та частіше створювали небезпечні атаки (54-32). Воротар Расіоппі врятував господарів у п'яти епізодах.

Гру Црвена Звезда — Янг Бойз дивитись онлайн, опоненти двічі перетиналися в Белграді в рамках ЛЧ. У другому раунді кваліфікації сезону 2004/05 червоно-білі розгромили суперника на стадіоні Райко Митич, 3-0. Чотири роки тому жереб звів команди вже у фіналі відбірного циклу. Тоді колективи розписали нічию на малій Маракані, 1-1. Фанати сербського гранда відзначилися провокацією на Етіхаді.

Група вболівальників під час матчу активно розмахувала грошовими купюрами, натякаючи, завдяки чому містяни досягли успіху. Шанувальники чинного переможця турніру різко відповіли на цю поведінку. Вони скандували гостям, що куплять їхній клуб, а потім спалять його. Бій Црвена Звезда — Янг Бойз дивитись онлайн.

Янг Бойз завоював путівку до групового етапу за підсумками четвертого раунду кваліфікації. Столичні вибили Маккабі (Хайфа) завдяки домашньому розгрому (0-0, 3-0). Саме жовто-чорним забили перший м'яч в основній сітці нинішньої Ліги чемпіонів. Бджоли віддали в оренду 20-річного кіпера Келлера. До червня 2024 року Марвін представлятиме Вінтертур, який виступає в елітному дивізіоні Швейцарії.

У Берні в другому таймі на поле вийшов один із новачків команди – Деріан Малеш. У липні півзахисника Інтернаціонале купили за два мільйони євро. До цього він намагався закріпитися в складі Базеля, який представляв із лютого 2021 року. Матч Црвена Звезда — Янг Бойз дивитись онлайн.

Початок матчу: 04.10.23 22:00. У першому турі червоно-білі перед перервою вийшли вперед у матчі з МанСіті на Етіхаді. У другому таймі все стало на свої місця, 1-3. Кіпер Глазер зробив тринадцять сейвів. Чемпіон Сербії лише двічі влучив у площину воріт і віддав двісті сорок один пас. Жовто-чорні в Берні поступилися Лейпцигу, пропустивши вже на третій хвилині, 1-3. Бджоли краще тримали м'яч (воло