Латвія — Вірменія
0+

Початок матчу: 12.10.23 19:00.

Червоно-біло-червоні в шостому турі кваліфікації поступилися в Ризі Уельсу, 0-2. Шість із семи ударів 11 вовків пройшли повз ворота. Кіпер Озолс зробив сім сейвів і пропустив другий м'яч уже на дев'яносто шостій хвилині. Балтійська команда здобула шість жовтих карток за п'ятнадцять фолів. Підопічні Петракова в Єревані приймали Хорватію, 0-1. Господарі лише двічі потрапили в площину, а воротар Чанчаревич виручав земляків у семи епізодах.

Гру Латвія — Вірменія дивитись онлайн, опоненти провели два спаринги в Північній Європі. У 2009 році суперники розписали нічию, 0-0, а через п'ять років дубль Шабали приніс перемогу sarkanbaltsarkanie, 2-0. У першому колі представник Закавказзя вирвав домашню вікторію в компенсований час, 2-1. Усе могло б завершитись інакше, якби гол Улдрікіса в середині другого тайму зарахували.

Колектив Казакевича замикає групу D. Національна збірна не набрала жодного очка в п'яти матчах. Червоно-біло-червоні в Кардіффі поступилися Уельсу, 0-1, вдома втратили мирову з Туреччиною на дев'яносто п'ятій хвилині, 2-3, а в Рієці були розгромлені хорватами, 0-5. 11 вовків програли в чотирьох із п'яти попередніх поєдинків на своєму полі. Битву Латвія — Вірменія дивитись онлайн. Вірменія заробила сім балів і ділить третій рядок із валлійцями. Селарраян узяв участь у трьох голах. Підопічні Петракова в Єревані поступилися Туреччині, 1-2, а в Ескішехірі не втримали переможний рахунок, 1-1. Також збірна розібралася з Уельсом у Кардіффі, 4-2.

Раніше український фахівець прокоментував бажання футболіста Чорноморця Авагім'яна виступати за історичну батьківщину. Олександр Васильович заявив, що на позиції півзахисника і так висока конкуренція. Крім того, тренер порадив Артуру перейти до дій та здобути громадянство Вірменії. Поєдинок Латвія — Вірменія дивитись онлайн.

Початок матчу: 12.10.23 19:00. Червоно-біло-червоні в шостому турі кваліфікації поступилися в Ризі Уельсу, 0-2. Шість із семи ударів 11 вовків пройшли повз ворота. Кіпер Озолс зробив сім сейвів і пропустив другий м'яч уже на дев'яносто шостій хвилині. Балтійська команда здобула шість жовтих карток за п'ятнадцять фолів. Підопічні Петракова в Єревані приймали Хорватію, 0-1. Господарі лише двічі п