Аргентина — Парагвай
0+

Початок матчу: 13.10.23 2:00.

Біло-блакитні у другому турі кваліфікації розгромили у Ла-Пасі Болівію, 3-0. Ді Марія віддав двох асистів. Наприкінці першого тайму альбіселесте залишилися здебільшого. Чинний чемпіон світу завдав п'ятнадцяти ударів (сім у площину) і чаші володіли ініціативою у контролі (п'ятдесят вісім відсотків). Гуарані в Матуріні впустили нічию з Венесуелою на 93-ій хвилині, 0-1. Червоно-білі вісімнадцять разів пробили по воротах, але в дев'яти епізодах м'яч пройшов повз ціль. Гості зробили лише двісті шістдесят дев'ять пасів.

Протистояння Аргентина - Парагвай дивитися онлайн, колективи провели п'ять матчів у відборі Мундіалю з 2004 року на полі La Albiceleste. Господарі святкували вікторію лише у 2012, 3-1. У трьох зустрічах суперники не визначили найсильнішого, а у 2016 гуарані взяли три очки у Кордобі, 1-0. Підопічні Скалоні стартували у кваліфікації з перемоги над Еквадором, 1-0. Команда очолює групу разом із Бразилією (шість очок).

Ді Марія після поєдинку з Болівією наздогнав Марадону за кількістю асистів у збірній. Тепер Анхеля випереджає лише Мессі (п'ятдесят чотири передачі). Лео у першому турі забив двадцять дев'ятий м'яч у відбірних циклах Південної Америки. Гра Аргентина - Парагвай дивитися онлайн.

Форвард американського Інтера зрівнявся з Луїсом Суаресом, який раніше одноосібно очолював цей рейтинг. Крім того, гол у ворота Еквадору став шістдесят п'ятим реалізованим штрафним ударом у кар'єрі екс-зірки Барселони. Тепер бомбардир ділить п'яту сходинку з Бекхемом у списку найкращих виконавців далеких пострілів.

Парагвай у першому поєдинку кваліфікації розписав нічию з Перу у Сьюдад-дель-Есті, 0-0. Червоно-білі половину зустрічі провели здебільшого, але це не допомогло відзначитись. Півзахисник гуарані Гамарра міг перейти до Шахтаря, але через звільнення Йовічевіча трансфер не відбувся. Матч Аргентина — Парагвай дивитись онлайн.

Початок матчу: 13.10.23 2:00. Біло-блакитні у другому турі кваліфікації розгромили у Ла-Пасі Болівію, 3-0. Ді Марія віддав двох асистів. Наприкінці першого тайму альбіселесте залишилися здебільшого. Чинний чемпіон світу завдав п'ятнадцяти ударів (сім у площину) і чаші володіли ініціативою у контролі (п'ятдесят вісім відсотків). Гуарані в Матуріні впустили нічию з Венесуелою на 93-ій хвилині, 0-1