Бразилія — Венесуела
0+

Початок матчу: 13.10.23 03:30.

Жовто-зелені в другому турі здолали в Лімі Перу, 1-0. Пентакампеони вирвали перемогу на дев'яностій хвилині. Рішарлісон міг вивести обраних уперед ще в першому таймі, але його гол скасували через офсайд. Селесао лише тричі потрапили в площину воріт і мали територіальну перевагу (шістдесят три відсотки). Червоне вино в компенсований час забило єдиний м'яч у грі проти Парагваю, яка пройшла в Матуріні, 1-0. Кіпер Ромо здійснив шість сейвів.

Поєдинок Бразилія — Венесуела дивитись онлайн, сторони провели п'ять матчів у відборі ЧС із початку 2000-х на полі Федеративної Республіки. У чотирьох випадках господарі виявлялися сильнішими, а у 2009 році сторони розписали нічию, 0-0. Канарки стартували у кваліфікації з розгрому Болівії в Белені, 5-1. У Неймара після двох зустрічей чотири результативні дії, а в першому турі ексзірка ПСЖ не реалізував пенальті.

Анчелотті в інтерв'ю Madrid Universal відмовився коментувати чутки про його можливу роботу із жовто-зеленими. Карло назвав цю тему табуйованою і запропонував поговорити про інші речі. Влітку голова Бразильської конфедерації футболу заявляв, що італієць обійме посаду влітку 2024. Через травму вінгера Барселони, Рафіньї, Нерес отримав виклик до збірної. Гру Бразилія — Венесуела дивитись онлайн.

Венесуела на старті відбірного циклу програла Колумбії в Барранкільї, 0-1. Для Рінкона згадана зустріч стала сто двадцять сьомою в складі червоного вина. Томас наближається до рекорду, який належить Аранго (сто двадцять дев'ять поєдинків). Хуан завершив міжнародну кар'єру вісім років тому.

Гол Рондона у ворота Парагваю виявився для форварда Рівер Плейта ювілейним у команді. Хосе є найкращим бомбардиром в історії колективу. Раніше тільки два футболісти забивали у футболці Венесуели понад двадцять м'ячів. Матч Бразилія — Венесуела дивитись онлайн.

Початок матчу: 13.10.23 03:30. Жовто-зелені в другому турі здолали в Лімі Перу, 1-0. Пентакампеони вирвали перемогу на дев'яностій хвилині. Рішарлісон міг вивести обраних уперед ще в першому таймі, але його гол скасували через офсайд. Селесао лише тричі потрапили в площину воріт і мали територіальну перевагу (шістдесят три відсотки). Червоне вино в компенсований час забило єдиний м'яч у грі про