Північна Македонія — Вірменія
0+

Початок матчу: 17.10.23 16:00.

Червоні леви в сьомому турі кваліфікації поступилися в Празі Україні, 0-2. Рисі здійснили чотирнадцять ударів по воротах, але тільки в п'яти епізодах потрапили в площину воріт. Балканська команда порушила правила в чотирьох епізодах, а кіпер Димитриєвский видав п'ять сейвів. Підопічні Петракова несподівано поступилися Латвії в Ризі, 0-2. Після перерви гості залишилися в більшості, але це не допомогло заробити очки. Колектив із Закавказзя створив вісімдесят дві небезпечні атаки.

Зустріч Північної Македонії — Вірменія дивитись онлайн, опоненти шість разів перетиналися на південному сході Європи. Господарі поступалися тільки кваліфікацією Євро-1996, 1-2. У відборі ЧС-2006, а також на груповій стадії Ліги націй 2018/19 та 2020/21 црвені лавові святкували перемогу (3-0, 2-0 та 2-1 відповідно). У попередніх турнірах ЧЄ-2012 та Мундіалю-2022 суперники розійшлися миром (2-2 та 0-0). У попередніх семи матчах на своєму полі підопічні Мілієвського виявилися сильнішими за Мальту, 2-1, та Фарерські острови, 1-0.

Форвард Міовскі в коментарі заявив, що рисі в поєдинку проти України до перерви діяли на своєму максимумі. Боян переконаний, що якби вдалося забити у ворота жовто-синіх, то пішла б інша гра. Бій Північна Македонія — Вірменія дивитись онлайн.

Вірменія в попередніх п'ятнадцяти виїздах переміг лише Уельс, 4-2. Петраков узяв на себе відповідальність за поразку в Ризі. Наставник команди із Закавказзя зізнався на прес-конференції, що на ранковій розминці помітив поважність у діях підопічних.

Український фахівець поговорив із футболістами, але вони однаково вийшли на матч із Латвією не до кінця налаштованими. На цій грі були присутні скаути італійських клубів. Представники Лаціо спостерігали за Тікнізяном, а Ювентус цікавився виступом Сперцяна. Поєдинок Північна Македонія — Вірменія дивитись онлайн.

Початок матчу: 17.10.23 16:00. Червоні леви в сьомому турі кваліфікації поступилися в Празі Україні, 0-2. Рисі здійснили чотирнадцять ударів по воротах, але тільки в п'яти епізодах потрапили в площину воріт. Балканська команда порушила правила в чотирьох епізодах, а кіпер Димитриєвский видав п'ять сейвів. Підопічні Петракова несподівано поступилися Латвії в Ризі, 0-2. Після перерви гості залиши