Чилі — Перу
0+

Чилі — Перу

Початок матчу: 13.10.23 03:00.

Червона команда в другому турі розійшлася миром із Колумбією в Сантьяго, 0-0. Маріпан міг принести перемогу господарям, але його гол скасували (офсайд). Підопічні Беріссо здійснили десять ударів. Інки поступилися в Лімі Бразилії, пропустивши єдиний м'яч на дев'яностій хвилині, 0-1. La blanquirroja жодного разу не влучила в площину воріт. Колектив порушував правила у двадцяти епізодах і зробив лише двісті дев'яносто пасів.

Битву Чилі — Перу дивитись онлайн, супротивники провели п'ять матчів у кваліфікації на полі La Roja з початку 2000-х. Кожна зустріч завершилася на користь червоної команди, яка відзначалася щонайменше двічі. Господарі стартували у відбірному циклі з поразки Уругваю в Монтевідео, 1-3. У цьому поєдинку Артуро Відаль забив свій тридцять четвертий гол у складі збірної.

Півзахисник Атлетіко (Паранаєнсе) наздогнав четвертого бомбардира в історії колективу Саморано, який до 2007 року очолював список. Також колишній футболіст Ювентуса та Баварії наближається до трійки гравців із найбільшою кількістю матчів. Зараз Артуро має сто сорок два виходи на поле. Алексіс Санчес уже найближчим часом може стати рекордсменом, адже має сто п'ятдесят шість зустрічей і другий рядок у рейтингу. У списку голеадорів нападник Інтера вже давно лідирує (п'ятдесят один влучний удар). Гру Чилі — Перу дивитись онлайн.

Перуанці в першому турі розписали виїзну нічию з Парагваєм у Сьюдад-дель-Есте, граючи в меншості з кінця першого тайму, 0-0. Півзахисник Спортінга Крістал, Йотун, провів у складі інків сто двадцять чотири поєдинки. Більше відіграв у збірній тільки Роберто Паласіос. Рекорд встановлено у 2012 році. Цікаво, що автор досягнення закінчував кар'єру в тому ж клубі, у якому зараз виступає Йосімар.

Тридцятидев'ятирічний Паоло Герреро є найкращим бомбардиром в історії двоколірних (тридцять дев'ять м'ячів), а матч проти Бразилії став для нього сто одинадцятим у футболці червоно-білих. Зустріч Чилі — Перу дивитись онлайн.

Початок матчу: 13.10.23 03:00. Червона команда в другому турі розійшлася миром із Колумбією в Сантьяго, 0-0. Маріпан міг принести перемогу господарям, але його гол скасували (офсайд). Підопічні Беріссо здійснили десять ударів. Інки поступилися в Лімі Бразилії, пропустивши єдиний м'яч на дев'яностій хвилині, 0-1. La blanquirroja жодного разу не влучила в площину воріт. Колектив порушував правила