Литва — Угорщина
0+

Початок матчу: 17.10.23 21:45.

Битву Литва — Угорщина дивитись онлайн, супротивники зустрічалися в Північній Європі під час відбору ЧС-2002. Тоді в Каунасі Rinktine зазнав розгромної поразки, 1-6. У першому колі підопічні Марко Россі здобули перемогу на класі на Пушкаш Арені, 2-0. Команда Янкаускаса піднялася на четверту сходинку в групі G (п'ять очок). Чорних узяв участь у трьох голах. На стадіоні ім. С. Дарюса та С. Гіренаса колектив розписав нічию із Чорногорією, 2-2, та Болгарією, 1-1, а також поступився Сербії, 1-3. Балтійська збірна в минулому матчі виборола першу вікторію за шістнадцять поєдинків. До цього литовці здолали Сан-Марино в березні 2022 року, 2-1. У стартовому складі Rinktine у сьомому турі десять футболістів представляли одинадцять клубів. Лише від бронзового призера місцевого Чемпіонату Паневежиса одразу два гравці потрапили в основу. Зустріч Литва — Угорщина дивитись онлайн. Угорщина очолює групу (тринадцять балів). Чарівні мадяри пропустили два м'ячі. Лише Франція обороняється у відбірному циклі надійніше. Варга забив три голи, Роланд Шаллай узяв участь у трьох результативних атаках. Підопічні Марко Россі в Підгоричі розписали мирову із Чорногорією, 0-0, а в Белграді здобули вольову перемогу над сербами, 2-1.

У попередньому матчі всього три спортсмени з національної першості країни опинилися в старті. Це Дібус і Варга, які виступають у Ференцвароші, а також Фіола (МОЛ Фегервар). У другому таймі на поле вийшло ще по одину футболісту із цих клубів, а також Ката з МТК Будапешт. Битву Литва — Угорщина дивитись онлайн.

Початок матчу: 17.10.23 21:45. Балтійська команда в сьомому турі перемогла в Софії Болгарію завдяки дублю Ширвіса, 2-0. Ласіцкас міг до асиста додати гол, але його скасували через офсайд. Наприкінці першого тайму гості залишилися в більшості. Чарівні мадяри здолали в Будапешті Сербію, а Него до перерви віддав дві передачі, 2-1. Господарі створили тільки двадцять шість небезпечних атак. Битву