Уругвай — Бразилія
0+

Початок матчу: 18.10.23 03:00.

Чарруа в третьому турі на дев'яносто першій хвилині вирвали нічию з Колумбією в Барранкільї, 2-2. Вісім із п'ятнадцяти ударів небесних олімпійців пройшли повз ворота. Жовто-зелені наприкінці другого тайму втратили перемогу в Куябі над Венесуелою, 1-1. Вінісіус міг подвоїти перевагу на сімдесят третій хвилині, але гол скасували (офсайд). Вибрані частіше створювали небезпечні атаки (65-30) та краще контролювали м'яч (шістсот тридцять пасів).

Гру Уругвай — Бразилія дивитись онлайн, супротивники провели п'ять матчів із 2001 року на полі La celeste. У попередніх трьох зустрічах пентакампеони виграли із загальним рахунком 10-1. 2005 року суперники розписали мирову, 1-1, а господарі святкували вікторію ще влітку 2001, 1-0. Підопічні Б'єлси набрали чотири очки. Команда стартувала з перемоги над Чилі в Монтевідео, 3-1, а в Кіто поступилася Еквадору, 1-2.

Де Ла Крус узяв участь у трьох результативних атаках. Чарруа виграли всі три домашні поєдинки у 2023 році. У червні небесно-блакитні в спарингах розібралися з Нікарагуа, 4-1, та Кубою, 2-0. Дієго Алонсо, який тренував олімпійців на ЧС-2022, очолив Севілью. Битву Уругвай — Бразилія дивитись онлайн.

Бразильці посідають другий рядок у відборі (сім пунктів). Жовто-зелені в першому турі розгромили в Белені Болівію, 5-1, після чого вирвали перемогу над Перу в Лімі на дев'ятій хвилині, 1-0. Неймар набрав п'ять балів за системою гол+пас (2+3). За інформацією AS, ексфорвард ПСЖ заявив президенту місцевої конфедерації футболу, що бойкотуватиме матч з Уругваєм. Його обурив інцидент після зустрічі з Венесуелою, коли фанат кинув у нього пакет із попкорном.

У виданні стверджують, що нападник висловив функціонерові своє невдоволення щодо вибору проведення поєдинку. За даними Mundo Deportivo, у ніч перед третім туром Неймар, Рішарлісон та Вінісіус відпочивали зі сторонніми в готелі. Поєдинок Уругвай — Бразилія дивитись онлайн.

Початок матчу: 18.10.23 03:00. Чарруа в третьому турі на дев'яносто першій хвилині вирвали нічию з Колумбією в Барранкільї, 2-2. Вісім із п'ятнадцяти ударів небесних олімпійців пройшли повз ворота. Жовто-зелені наприкінці другого тайму втратили перемогу в Куябі над Венесуелою, 1-1. Вінісіус міг подвоїти перевагу на сімдесят третій хвилині, але гол скасували (офсайд). Вибрані частіше створювали