Перу — Аргентина
0+

Початок матчу: 18.10.23 05:00.

Біло-червоні в третьому турі поступилися в Сантьяго Чилі, хоча тримали оборону до сімдесят четвертої хвилини, 0-2. Інки жодного разу не потрапили в площину воріт, але створили більше небезпечних атак (62-51). Біло-блакитні здолали в Буенос-Айресі Парагвай завдяки швидкому голу, 1-0. Дев'ять із сімнадцяти ударів чемпіонів світу пройшли повз ціль. Господарі домінували у володінні м'ячем (володіння сімдесят відсотків).

Поєдинок Перу — Аргентина дивитись онлайн, опоненти провели п'ять матчів із 2004 року в Лімі. У трьох випадках суперники не визначили найсильнішого, а у двох зустрічах альбіселесте святкували вікторію. У чвертьфіналі Кубка Америки 2004 року La blanquirroja приймали фаворита в Чиклайо, 0-1. Біло-червоні брали гору на своєму полі ще у кваліфікації ЧС-1986, 2-1.

Підопічні Рейносо набрали один бал у трьох турах. Команда вистояла в Сьюдад-дель-Есте з Парагваєм, зігравши в меншості весь другий тайм, 0-0. На домашньому Національному стадіоні інки дали бій Бразилії, але пропустили на дев'яностій хвилині, 0-1. У попередніх тринадцяти матчах перед рідними вболівальниками Перу поступився лише двічі. Битву Перу — Аргентина дивитись онлайн.

Аргентинці залишилися єдиною збірною, яка не втрачала очки на старті відбору (дев'ять пунктів). Крім того, біло-блакитні ще не пропускали. У вересні підопічні Скалоні в Буенос-Айресі здолали Еквадор, 1-0, а в Ла-Пасі розгромили Болівію, 3-0. Після ранкового тренування 16 жовтня Мессі відлетів власним літаком на малу батьківщину в Росаріо, щоби провести День матері в родинному колі. За інформацією Bolasport, Лео отримає черговий Золотий м'яч. Наразі у форварда Інтера (Маямі) сім нагород.

В інтерв'ю наставник альбіселесте, Скалоні, заявив, що Лаутаро Мартінес є другим бомбардиром у збірній після Мессі. Зазначимо, що форвард не вирізнявся в національному колективі вже тринадцять місяців. Зустріч Перу — Аргентина дивитись онлайн.

Початок матчу: 18.10.23 05:00. Біло-червоні в третьому турі поступилися в Сантьяго Чилі, хоча тримали оборону до сімдесят четвертої хвилини, 0-2. Інки жодного разу не потрапили в площину воріт, але створили більше небезпечних атак (62-51). Біло-блакитні здолали в Буенос-Айресі Парагвай завдяки швидкому голу, 1-0. Дев'ять із сімнадцяти ударів чемпіонів світу пройшли повз ціль. Господарі домінува