Україна — Північна Македонія (жестовою мовою)
0+

Початок студії: 14.10.23 14:45.

Початок матчу: 14.10.23 16:00.

У шостому турі жовто-сині програли Італії на Сан-Сіро, пропустивши два м'ячі ще до двадцять дев'ятої хвилини, 1-2. П'ять із дев'яти ударів підопічних Реброва пройшли повз ворота. Гості створили тридцять небезпечних атак. Червоні леви перемогли в Та-Калі Мальту, а Барді віддав два асисти в першому таймі, 2-0. Рисі всього чотири рази потрапили в площину воріт, а кіпер Шишковскі здійснив один сейв.

Битву Україна — Північна Македонія (жестовою мовою) дивитись онлайн, опоненти провели два матчі, у яких жовто-сині були в статусі господарів. У 2003 році суперники розписали нічию в спарингу, 0-0, а у відборі ЧЄ-2016 колишні підопічні Фоменко здобули перемогу з мінімальним рахунком, 1-0. У цій зустрічі Ярмоленко віддав передачу та не реалізував пенальті. У першому колі команда Реброва поступалася 0-2 в Скоп'є до шістдесят другої хвилини, але гол+пас Циганкова та два асисти Мудрика змінили перебіг подій, 3-2. Крім того, червоні леви після середини другого тайму залишились у меншості.

ЗбУ посідає третій рядок у групі С (сім пунктів). Віктор із Жирони записав до активу три результативні дії. Колишній футболіст Динамо не зможе допомогти в майбутньому матчі. Ярмоленко також пропустить зустріч через ушкодження. У номінально домашніх поєдинках українці здолали Мальту в Трнаві, 1-0, та розійшлися миром з Англією у Вроцлаві, 1-1. Гру Україна — Північна Македонія (жестовою мовою) дивитись онлайн.

Північна Македонія набрала таку ж кількість очок. У рисів найслабша оборона в групі (дванадцять пропущених). В активі Барді п'ять балів за системою гол+пас (2-3), Ельмас має три точні удари. У гостях червоні леви перемогли Мальту та значно поступилися Англії в Манчестері, 0-7.

Трансляція поєдинку буде доповнена жестовою мовою. Її використовують для передачі мовлення за допомогою рухів та міміки для зручності перегляду глядачами зі слабким слухом. Зустріч Україна — Північна Македонія (жестовою мовою) дивитись онлайн.

Початок студії: 14.10.23 14:45. Початок матчу: 14.10.23 16:00. У шостому турі жовто-сині програли Італії на Сан-Сіро, пропустивши два м'ячі ще до двадцять дев'ятої хвилини, 1-2. П'ять із дев'яти ударів підопічних Реброва пройшли повз ворота. Гості створили тридцять небезпечних атак. Червоні леви перемогли в Та-Калі Мальту, а Барді віддав два асисти в першому таймі, 2-0. Рисі всього чотири раз