Ворскла — Полісся
0+

Початок матчу: 22.10.23 15:00.

Битва Ворскла - Полісся дивитися онлайн, опоненти в лютому перетиналися в спарингу, який завершився на користь підопічних Скрипника (2-2, 4-5 по пенальті). Колектив із Придніпровської низовини посідає восьму сходинку в таблиці (тринадцять очок). Скляр забив три м'ячі, в активі Степанюка один точний удар і два асисти. Клуб входить до трійки учасників УПЛ із найгіршою обороною (п'ятнадцять пропущених). У чотирьох домашніх матчах зелено-білі здобули дві перемоги і двічі поступилися. Феліпе, Чеснаков, Лукас і Юрченко тренуються за індивідуальною програмою. Поки невідомо, чи зможуть вони допомогти полтавцям в одинадцятому турі. Нестеренко заявив, що футболістам пощастило з наставником. Півзахисник зазначив, що Віктор Анатолійович постійно дає на заняттях підказки, може індивідуально обговорювати епізоди в теорії. За його словами, подібний підхід допомагає молодим гравцям легше інтегруватися в дорослу команду. Гру Ворскла - Полісся дивитися онлайн.

ФК Полісся пішов на міжнародну перерву на другій позиції (дев'ятнадцятій пунктів). У Козака п'ять балів за системою гол+пас (2+3), Будківський тричі вражав ворота суперників. Лукас Тейлор перейшов до вовків із Шахтаря. Гендиректор зелено-жовтих Загурський заявив, що клуб шукає інвестиції для продовження реконструкції Центрального стадіону, адже чиновники більше не можуть виділяти кошти з обласного бюджету.

Фунціонер наголосив, що потрібно вирішити проблему з освітленням та благоустроєм. Крім того, чемпіон Першої ліги працює над будівництвом власної арени. Зустріч Ворскла - Полісся дивитися онлайн.

Початок матчу: 22.10.23 15:00. Зелено-білі в десятому турі розписали нічию з Колосом у Ковалівці, 0-0. Полтавчани завдали всього три удари і рідше створювали небезпечні атаки (22-58). Вовки здолали вдома київське Динамо, пропустивши вже на третій хвилині, 3-2. Господарі залишилися в меншості за рахунку 1-2, але гол+пас Козака забезпечив команді камбек. Битва Ворскла - Полісся дивитися онлайн,