Антверпен — Шахтар
0+

Початок матчу: 04.10.23 13:00.

У першому турі червоні поступилися на виїзді Барселоні, пропустивши двічі ще до двадцять дев'ятої хвилини, 1-2. Молодіжка королівського клубу лише раз потрапила в площину воріт. Кіпер Девалькенер здійснив дев'ять сейвів та допоміг гостям уникнути розгрому. Гірники в Нордерштедті приймали ровесників із Порту та горіли до перерви, 0-3. На початку другого тайму дракони відзначилися знову. Помаранчево-чорні забили гол престижу в доданий час, 1-4. Українці рідше створювали небезпечні атаки (36–86).

Битву Антверпен — Шахтар дивитись онлайн, супротивники не перетиналися. Юнацький склад суперзірки проводить дебютний сезон у змаганні. Першим бельгійським представником у турнірі був Андерлехт. У кампанії 2013/14 команда не вийшла з групи. Через рік колектив дійшов до півфіналу, де поступився гірникам, 1-3. У розіграші 2015/16 пурпурово-білі повторили досягнення, але цього разу вилетіли в півфіналі від молоді Челсі, 0-3. Також у згаданому сезоні виступав Гент, але він посів останнє місце у квартеті.

У змаганні 2016/17 з'явився третій дебютант – Брюгге. Синьо-чорні не пробилися в плей-оф лише через додаткові показники. У кампанії 2019/20 свої сили спробував Генк U19. Протистояння Антверпен — Шахтар дивитись онлайн. Шахтар минулого року посів другий рядок у групі F, але вже в 1/16 фіналу вилетів від Хайдука, 0-1. У Юнацькій лізі УЄФА 2021/22 помаранчево-чорні фінішували лише третіми, відзначившись чотирнадцять разів. Донецька команда провалила сезони 2018/19 та 2019/20, набравши три та два очки відповідно.

У змаганні 2017/18 молодіжка також не вийшла до наступного етапу (сім балів, третя позиція). Виступ у турнірі 2015/16 також вийшов слабким (чотири пункти та двадцять п'ять пропущених м'ячів). У кампанії 2013/14 ШД вилетів в 1/8, а за рік пробився у фінал. Зустріч Антверпен — Шахтар дивитись онлайн.

Початок матчу: 04.10.23 13:00. У першому турі червоні поступилися на виїзді Барселоні, пропустивши двічі ще до двадцять дев'ятої хвилини, 1-2. Молодіжка королівського клубу лише раз потрапила в площину воріт. Кіпер Девалькенер здійснив дев'ять сейвів та допоміг гостям уникнути розгрому. Гірники в Нордерштедті приймали ровесників із Порту та горіли до перерви, 0-3. На початку другого тайму драко