Аталанта — Дженоа
0+

Початок матчу: 22.10.23 19:00.

У восьмому турі оробичі поступилися Лаціо на Олімпіко, 2-3. Королева провінціалів провалила старт матчу, двічі пропустивши до одинадцятої хвилини. Бергамаскі змогли зрівняти рахунок, але ближче до завершення другого тайму знову зайняли позицію наздоганяючих. Шість із дванадцяти ударів богині пройшли повз ворота. Грифони вдома втратили нічию з Міланом наприкінці матчу, 0-1. Червоно-сині лише раз влучили у ворота.

Матч Аталанта - Дженоа дивитися онлайн, противники провели одинадцять зустрічей на Gewiss Stadium з 2010 року. Господарі здобули чотири перемоги, ще в стількох же випадках суперники розписали нічию. Генуезці брали три очки ще в сезоні 2015/16, 2-0. У трьох попередніх зустрічах команди поділили бали. Підопічні Гасперіні замикають шістку лідерів (тринадцять пунктів). В активі Копмайнерса чотири результативні дії. La Dea ще не пропускала на своєму полі. На початку жовтня ломбардійці приймали Ювентус, 0-0.

Скальвіні потрапив до списку двадцяти п'яти претендентів на премію Golden Boy. Ломбардійці стежать за сімнадцятирічним вінгером київського Динамо Пашком. Кирило привернув увагу оробичів своїми виступами у збірній України U17 під час кваліфікації на юнацьке Євро. Поєдинок Аталанта - Дженоа дивитися онлайн. Також королеві провінціалів сподобалася гра його одноклубника Осипенка. У молодіжці бергамасків уже займається п'ятнадцятирічний Драган, а ось Руснака через конфлікт не зміг проявити себе в системі клубу.

Грифон посідає п'ятнадцяту сходинку (вісім очок). Ретегі забив три м'ячі та зробив передачу. У трьох попередніх виїздах спортсмени заробили один бал. Малиновський у матчі проти Північної Македонії став представником п'ятого клубу Серії А, який коли-небудь з'являвся у складі національної збірної. Раніше у складі жовто-синіх виступали футболісти Мілана, Лечче, Спеції та Аталанти. Гру Аталанта - Дженоа дивитися онлайн.

Початок матчу: 22.10.23 19:00. У восьмому турі оробичі поступилися Лаціо на Олімпіко, 2-3. Королева провінціалів провалила старт матчу, двічі пропустивши до одинадцятої хвилини. Бергамаскі змогли зрівняти рахунок, але ближче до завершення другого тайму знову зайняли позицію наздоганяючих. Шість із дванадцяти ударів богині пройшли повз ворота. Грифони вдома втратили нічию з Міланом наприкінці мат