Манчестер Юнайтед — Копенгаген
0+

Початок матчу: 24.10.23 22:00.

У другому турі Хейлунд оформив дубль і відкрив рахунок на сімнадцятій хвилині, але червоні дияволи все одно поступилися Галатасараю, 2-3. Расмус міг оформити хет-трик, але один із м'ячів скасували (офсайд). Ближче до завершення другого тайму Каземіро отримав другу жовту картку. Господарі завдали шістнадцять ударів і частіше створювали небезпечні атаки (58-28). Леви програли на Паркені Баварії, хоча першими вийшли вперед, 1-2. Міська команда лише чотири рази влучила у ворота.

Поєдинок Манчестер Юнайтед - Копенгаген дивитиметься онлайн, опоненти виступали в одній групі в сезоні 2006/07. Тоді англійський гранд розгромив суперника на Олд Траффорд, 3-0. Також команди перетиналися на нейтральній території під час ковідного плей-оф ЛЄ 2019/20. У чвертьфіналі представник АПЛ відсвяткував перемогу в Кельні завдяки пенальті (1-0, овертайм).

Підопічні Тен Хага ще не набирали очок у квартеті А. Крім того, червоні дияволи пропустили сім м'ячів, і тільки Антверпен оборонявся гірше після двох матчів. У першому турі МЮ дав бій на Альянц Арені і до фінального свистка боровся за нічию, 3-4. Гейлунд забив три голи колективу з п'яти. Матч Манчестер Юнайтед - Копенгаген дивитися онлайн.

За інформацією Daily Mail, керівництво манкуніанців посилить охорону в цьому поєдинку. Глейзери близькі до того, щоб залишитися в правлінні клубу. Це може спровокувати бурхливу реакцію вболівальників, які вже давно хочуть, щоб американці відійшли від справ.

Копенгаген заробив один бал. У першому турі леви змарнували в Стамбулі перемогу над Галатасараєм, хоча вели 2-0 до вісімдесят шостої хвилини, 2-2. У Лерагера гол і асист на груповому етапі. Міська команда стартувала в ЛЧ ще в другому раунді відбору. Данський колектив вибив ісландський Брейдаблік (2-0, 6-3), празьку Спарту (0-0, 3-3, 4-2 по пенальті) і Ракув (1-0, 1-1). Протистояння Манчестер Юнайтед - Копенгаген дивитися онлайн.

Початок матчу: 24.10.23 22:00. У другому турі Хейлунд оформив дубль і відкрив рахунок на сімнадцятій хвилині, але червоні дияволи все одно поступилися Галатасараю, 2-3. Расмус міг оформити хет-трик, але один із м'ячів скасували (офсайд). Ближче до завершення другого тайму Каземіро отримав другу жовту картку. Господарі завдали шістнадцять ударів і частіше створювали небезпечні атаки (58-28). Леви