Аріс — Бетіс
0+

Початок матчу: 26.10.23 19:45.

Останні виступи колективу також вселяють повагу. У Чемпіонаті Кіпру він здобув перемогу над Ахнасом, 2-0, і пройшов Анортосіс, 3-2. У Лізі Європи футболісти також виграли у Рейнджерс, 2-1. На дев'ятій хвилині гол забив Алекс Мукету-Мусонда. Він високо злетів зустрічати високий пас і потужним ударом головою відправив м'яч у лівий нижній кут воріт.

П'ятдесят хвилин потому Ворен Шаві знайшов вільний простір у штрафному майданчику і спрямував м'яч у нижній правий кут воріт, завершивши передачу, виконану Лео Бенгтссоном. Зіткнення Аріс - Бетіс дивитися онлайн. На сімдесятій хвилині Джон Ландстрем продемонстрував свою блискучу техніку, виконавши передачу в штрафний майданчик, яку Абдалла Сіма зміг конвертувати в ефектний гол. Він ударив головою впритул від правої штанги і записав своє ім'я в протокол матчу, встановивши підсумковий рахунок, 2-1.

З іншого боку, гості після десяти зустрічей у національному Чемпіонаті посідають сьоме місце з чотирнадцятьма очками, забивши дванадцять м'ячів, але пропустивши чотирнадцять. Битва Аріс - Бетіс дивитися онлайн. Їхнє становище в іспанській першості поки не ідеальне. Останнім часом у Ла Лізі бетікос розійшовся з миром з Гетафе, 1-1, і з Алавесом, 1-1, що свідчить про нестабільність у виступах.

У Лізі Європи білі здобули перемогу над Спартою Прагою, 2-1.

Ситуація в групі С Ліги Європи виглядає наступним чином. Усі команди набрали по три очки після двох матчів. По чотири забитих і чотири пропущених у Спарти Праги та Аріса. І по 2:2 відповідно у Бетіса і Рейнджерса. Тож ситуація в групі залишається вкрай конкурентною, і кожен суперник націлений на перемогу в цьому матчі, щоб поліпшити своє становище і просунутися далі в Лізі Європи. Хто з них зуміє здобути перемогу і підніметься в турнірній таблиці? Можна протиборство Аріс - Бетіс дивитися онлайн.

Початок матчу: 26.10.23 19:45. У рамках третього туру групового етапу Ліги Європи на вболівальників очікує поєдинок на після Альфамега. Команда господарів у національному Чемпіонаті посідає перше місце після восьми матчів, набравши сімнадцять очок. Із сімнадцятьма забитими м'ячами та сімома пропущеними, легка бригада продемонструвала сильну атакувальну гру. Вона йде в лідерах. Останні виступи