Ворскла — Металіст 1925
0+

Початок матчу: 29.10.23 15:00.

Зелено-білі в одинадцятому турі в запеклій боротьбі поступилися вдома Дніпро-1, 2-3. Степанюк оформив дубль. Господарі завдали дванадцять ударів (шість у площину), а кіпер Ісенко виручив команду в п'яти епізодах. Жовто-сині в Києві програли Кривбасу, пропустивши два голи вже до тридцять другої хвилини, 1-3. Харків'яни сім разів пробили по воротах, але в п'яти моментах м'яч пройшов повз. Підопічні Едмара діяли першим номером (володіння п'ятдесят вісім відсотків). В активі воротаря Дениса Сидоренка п'ять сейвів.

Поєдинок Ворскла - Металіст 1925 дивитися онлайн, опоненти двічі перетиналися на стадіоні ім. О. Бутовського. У сезоні 2021/22 колишній Колгоспник виявився сильнішим, 2-0, а в березні цього року суперники розписали нічию, 0-0. Підопічні Скрипника посідають дев'яту сходинку (тринадцять пунктів). Разом із Минаєм полтавці пропускають найбільше. Степанюк записав на рахунок п'ять результативних дій.

Зелено-білі програли в трьох останніх зустрічах на своєму полі. У шести домашніх турах команда заробила шість очок. Наставник колективу обурений, що в матчі з Дніпром-1 суддя додав лише три хвилини, хоча медичний персонал неодноразово надавав допомогу футболістам. Віктор Анатолійович зазначив, що індивідуальні помилки призвели до першого голу, але Ворсклі вдалося перервати суху серію суперника. Гру Ворскла - Металіст 1925 дивитися онлайн.

Гравці з Харкова перебувають на одинадцятому місці (одинадцять балів). Жовто-сині не перемагають у чотирьох турах поспіль. У трьох із п'яти виїздів харків'яни не відзначалися і не набирали залікові пункти. Ще наприкінці літа підопічні Едмара здолали в Черкасах ЛНЗ, здобувши єдину гостьову вікторію в УПЛ після 23 квітня, 1-0.

Тренеру команди сподобалося, що в поєдинку проти Кривбасу футболісти не опустили руки, а після перерви створювали моменти, але над реалізацією треба працювати. Битва Ворскла - Металіст 1925 дивитися онлайн.

Початок матчу: 29.10.23 15:00. Зелено-білі в одинадцятому турі в запеклій боротьбі поступилися вдома Дніпро-1, 2-3. Степанюк оформив дубль. Господарі завдали дванадцять ударів (шість у площину), а кіпер Ісенко виручив команду в п'яти епізодах. Жовто-сині в Києві програли Кривбасу, пропустивши два голи вже до тридцять другої хвилини, 1-3. Харків'яни сім разів пробили по воротах, але в п'яти момен