Боруссія Дортмунд — Гоффенгайм
0+

Початок матчу: 01.11.23 19:00.

Чорно-жовті на попередній стадії розгромили в гостях ШОТТ Майнц із Регіональної ліги, 6-1. Мален забив м'яч і віддав два асисти, Алле оформив дубль, у Забітцера і Брандта гол+пас. Джмелі створили вісімдесят три небезпечні атаки і порушили правила в шести епізодах. Синьо-білі здобули вольову перемогу над Любеком із третього дивізіону, 4-1. Крамарич відзначився двічі, Бультер вразив ворота суперника і зробив передачу. Сільські завдали двадцять вісім ударів (шістнадцять у площину).

Поєдинок Боруссія Дортмунд - Хоффенхайм дивитися онлайн, опоненти перетиналися у чвертьфіналі Кубка Німеччини 2007/08 на Сигнал Ідуна Парк. Тоді господарі виявилися сильнішими, 3-1. Також команди зустрічалися на згаданій стадії через сім років, і знову представники Північного Рейн-Вестфалії пройшли далі (3-2, овертайм). BVB 09 дванадцять років поспіль виходить на стадію 1/8. Востаннє колектив вилітав у другому раунді в сезоні 2010/11, поступившись на виїзді Кіккерс Оффенбах (0-0, 2-4 по пенальті).

Вдома віце-чемпіон Німеччини не зміг подолати цей етап ще в кампанії 2006/07, коли приймав Ганновер, 0-1. Чорно-жовті не брали участі в 1/16 турніру 2005/06, оскільки перед цим програли Айнтрахту з Брауншвейга, 1-2. Матч Боруссія Дортмунд - Хоффенхайм дивитися онлайн. Сільські покидали змагання на прийдешній стадії в змаганні 2018/19. Синьо-білі пропустили далі РБ Лейпциг, 0-2. Роком раніше спортсмени також невдало виступили в національному Кубку і в другому раунді поступилися Вердеру в Бремені, 0-1. Виступ у сезоні 2016/17 завершився аналогічним чином. Цього разу команду Зінсгайма вибив Кельне (1-2, овертайм).

За останні десять років колектив із Баден-Вюртемберга не зміг вийти до 1/16 фіналу лише в кампанії 2015/16, коли на старті турніру програли Мюнхену 1860, 0-2. Поєдинок Боруссія Дортмунд - Хоффенхайм дивитися онлайн.

Початок матчу: 01.11.23 19:00. Чорно-жовті на попередній стадії розгромили в гостях ШОТТ Майнц із Регіональної ліги, 6-1. Мален забив м'яч і віддав два асисти, Алле оформив дубль, у Забітцера і Брандта гол+пас. Джмелі створили вісімдесят три небезпечні атаки і порушили правила в шести епізодах. Синьо-білі здобули вольову перемогу над Любеком із третього дивізіону, 4-1. Крамарич відзначився двічі