Севілья — Бетіс
0+

Початок матчу: 12.11.23 19:30.

Червоно-білі у дванадцятому турі уникли поразки у виїзному матчі проти Сельти, 1-1. Нервіонці зрівняли рахунок на вісімдесят четвертій хвилині, а в середині другого тайму залишилися в більшості. Чинний володар ЛЄ частіше створював небезпечні атаки (63-37) і володіли територіальною перевагою (шістдесят один відсоток). Огірки на своєму полі перемогли Мальорку, 2-0. Перед перервою остров'яни заробили вилучення. Тринадцять із двадцяти двох ударів геліополітів пройшли повз.

Граву Севілья - Бетіс дивитися онлайн, сторони провели одинадцять зустрічей у Ла Лізі з 2010 року на стадіоні Рамон Санчес Пісхуан. Господарі завоювали вісім вікторій. За останні одинадцять років славні брали три бали тільки в сезоні 2017/18, 5-3. У минулому Чемпіонаті суперники вперше розписали мирову з 2004, 0-0. Червоно-білі не пропускали в шести з попередніх дев'яти поєдинках. Нервіонці заробили одинадцять балів.

У шести домашніх матчах андалусійці поступилися тільки Жироні, 1-2, і Валенсії, 1-2. У жовтні чинний володар ЛЄ вистояв перед Реал Мадридом, 1-1. Команда з однойменного міста зіграла три зустрічі в національній першості під керівництвом Дієго Алонсо, і всі вони завершилися нічийним результатом. Поєдинок Севілья - Бетіс дивитися онлайн.

Бетікос набрав двадцять залікових пунктів. У трьох із шести виїздах королівський клуб ділив бали з опонентами. На старті сезону огірки здолали в гостях Вільярреал, 2-1. За інформацією Sunday Express, Челсі хоче підсилити склад Діао. За даними джерела, аристократи вже обговорювали з сім'єю футболіста можливий переїзд на Стемфорд Брідж.

В El Gol Digital стверджують, що Лунін увійшов до списку претендентів на воротарську позицію, куди також сватали Де Хеа. У COPE повідомляють, що Атлетіко веде переговори з Гвідо Родрігесом, чий контракт із геліополітами закінчується цього літа. Зустріч Севілья - Бетіс дивитися онлайн.

Початок матчу: 12.11.23 19:30. Червоно-білі у дванадцятому турі уникли поразки у виїзному матчі проти Сельти, 1-1. Нервіонці зрівняли рахунок на вісімдесят четвертій хвилині, а в середині другого тайму залишилися в більшості. Чинний володар ЛЄ частіше створював небезпечні атаки (63-37) і володіли територіальною перевагою (шістдесят один відсоток). Огірки на своєму полі перемогли Мальорку, 2-0. П