Полісся — Кривбас
0+

Початок матчу: 06.11.23 15:00.

Зелено-жовті здолали Зорю в столиці, забивши єдиний м'яч на шістнадцятій хвилині. Одинадцять із дванадцяти ударів вовків пройшли повз ціль. Зграя рідше створювала небезпечні атаки (37-55). Біло-червоно-чорні вдома розгромили СК Дніпро-1, двічі відзначившись до перерви, 3-0. В активі Дениса Кузика гол і два асисти, Кожушко оформив дубль. Господарі вісім разів пробили по воротах (чотири у ворота), а Кіпер Кліщук зробив чотири сейви.

Матч Полісся - Кривбас дивитися онлайн, опоненти перетиналися в Житомирі в Першій лізі 2021/22. Тоді гості з Кривого Рогу виявилися сильнішими і відкрили рахунок уже на десятій хвилині, 2-1. Підопічні Калитвинцева йдуть на другому місці (двадцять п'ять пунктів). У чемпіона другого дивізіону найнадійніша оборона (вісім пропущених). Артем Козак узяв участь у п'яти голах, Макуана завдав чотирьох точних ударів. У чотирьох домашніх матчах зелено-жовті здобули три перемоги та поступилися лише Руху, 0-1.

Нещодавно вовки обіграли перед рідними трибунами Динамо, 3-2. Усик заявив, що хоче стати чемпіоном із Поліссям. Чоботенко переконаний, що ще рано заглядати в таблицю. Президент клубу Буткевич назвав майбутню зустріч поєдинком за лідерство в УПЛ. Шевчук припустив, що житомирська команда може стати українським Лестером. Битва Полісся - Кривбас дивитися онлайн.

Підопічні Вернидуба очолюють Чемпіонат (двадцять шість балів). Біло-червоно-чорні найбільше забивають. У Кожушка та Задераки по шість голів, Дібанго забив м'яч і зробив три асисти. Спортсмени здобули чотири перемоги в попередніх п'яти виїздах. Наставник криворізького колективу зазначив, що обіграти Дніпро-1 дорогого коштує.

Президент клубу Караманиць повідомив журналісту Вацку, що глобальна мета команди - це золоті медалі. Крім того, вже є плани на зимове трансферне вікно для підсилення під єврокубки. Поєдинок Полісся - Кривбас дивитися онлайн.

Початок матчу: 06.11.23 15:00. Зелено-жовті здолали Зорю в столиці, забивши єдиний м'яч на шістнадцятій хвилині. Одинадцять із дванадцяти ударів вовків пройшли повз ціль. Зграя рідше створювала небезпечні атаки (37-55). Біло-червоно-чорні вдома розгромили СК Дніпро-1, двічі відзначившись до перерви, 3-0. В активі Дениса Кузика гол і два асисти, Кожушко оформив дубль. Господарі вісім разів проб