MGG 5.7
0+

Початок матчу: 07.11.23 19:45.

Трансляція також доступна жестовою мовою.

У третьому турі суперники зустрічалися на каталонському Естадіо Олімпіко. Ферран Торрес та Фермін Лопес ще в першому таймі забили по черзі, обмінявшись асистами. Після перерви Судаков скоротив відрив, але гірники все ж таки програли, 1-2. Синьо-гранатові частіше били по воротах (18-12, 6-1 у площину) та активніше створювали небезпечні атаки (61-27). Гостям доводилося порушувати правила в сімнадцяти епізодах.

Гру Шахтар — Барселона дивитись онлайн, сторони тричі зустрічалися в Україні. На груповому етапі 2004/05 дубль Агахови приніс перемогу оранжево-чорним, 2-0. Через чотири роки донецька команда вела в рахунку 1-0 до вісімдесят шостої хвилини, але двадцятиоднолітній Мессі вийшов на поле і двічі відзначився у воротах П'ятова. Ліонель також приніс вікторію блаугранас у чвертьфіналі 2010/11, коли суперники грали на Донбас Арені, 1-0.

Чемпіон УПЛ заробив три очки після першого кола. Команда поступилася Порту на Фолькспаркштадіон, 1-3, а також влаштувала виїзний камбек у матчі проти Антверпена, 3-2. Зубков заявив, що другий тайм в Іспанії показав здатність гірників конкурувати навіть із таким клубом. Вірт зазначає, що в складі оранжево-чорних немає лідера. Конопля та Бондаренко не допоможуть Шахтарю через травми. Битву Шахтар — Барселона дивитись онлайн.

Барса очолює квартет Н без втрат. Синьо-гранатові поряд із Реалом Сосьєдад захищаються на груповій стадії краще за всіх (один пропущений). Жуан Фелікс та Ферран Торрес узяли участь у трьох голах колективу. У ранніх турах підопічні Хаві розгромили вдома Антверпен, 5-0, і здолали Порту на Драгау, 1-0.

Кунде підкреслив, що суперник добре грає з м'ячем, якщо не чинити тиск. Роберто та де Йонг не потрапили до заявки на майбутній матч через пошкодження. Раніше повідомлялося, що Педрі поновився після травми. Матч Шахтар — Барселона дивитись онлайн.

Початок матчу: 07.11.23 19:45. Трансляція також доступна жестовою мовою. У третьому турі суперники зустрічалися на каталонському Естадіо Олімпіко. Ферран Торрес та Фермін Лопес ще в першому таймі забили по черзі, обмінявшись асистами. Після перерви Судаков скоротив відрив, але гірники все ж та