Атлетіко — Селтік
0+

Початок матчу: 07.11.23 22:00.

Матч Атлетіко - Селтік дивитися онлайн, сторони двічі зустрічалися в Іспанії. У півфіналі Кубка європейських чемпіонів 1973/74 кольчонерос святкували перемогу, 2-0. У Лізі Європи 2011/12 команди виступали в одному квартеті. Колектив із Мадрида виграв у столиці з аналогічним рахунком. Цікаво, що в обох згаданих євросезонах матрацники пробивалися до фіналу змагань. Підопічні Сімеоне набрали сім очок після першого кола. Раніше індіанці здобули вольову вікторію над Фейєноордом на Метрополітано, 3-2, а також втратили перемогу в Римі над Лаціо, пропустивши на дев'яносто п'ятій хвилині, 1-1. Поєдинок Атлетіко - Селтік дивитися онлайн.

Журналіст Талбо стверджує, що захисник Барселони Маркос Алонсо може приєднатися до червоно-білих найближчим літом на правах вільного агента. За його словами, футболіст уже веде переговори з АтМ. За даними El Gol Digital, Довбик привернув увагу кольчонерос. Жирона готова розглядати продаж українця, якщо надійде пропозиція від тридцяти млн євро.

Селтік замикає квартет Е з одним балом. Раніше клуб із Глазго програв «Фейєноорду» в Роттердамі, 0-2, а також поступився вдома «Лаціо», хоча відкрив рахунок на дванадцятій хвилині, 1-2.

Руководство обручів просило фанатів утримуватися від згадок війни між Ізраїлем і Палестиною на матчі третього туру ЛЧ. Утім, представники об'єднання Green Brigade розміщували банери та роздавали прапори на підтримку Гази, через що клуб анулював абонементи двох сотень уболівальників. Протистояння Атлетіко - Селтік дивитися онлайн.

Початок матчу: 07.11.23 22:00. У третьому турі суперники розписали бойову нічию в Глазго, 2-2. Обручі відкрили рахунок вже на четвертій хвилині і двічі виходили вперед у першому таймі. Матрацники догравали в меншості. Індіанці частіше били по воротах (удари 15-6, у площину 6-3). Червоно-білі за одинадцять порушень отримали п'ять жовтих карток. Шотландський гранд зробив шістсот сорок сім передач.