ПАОК — Абердин
0+

Початок матчу: 09.11.23 19:45.

Чорно-білі в третьому турі зробили камбек на Піттодрі Стедіумі. Двоголові орли Півночі поступалися 0-2 до середини другого тайму, але вирвали перемогу на дев'яносто шостій хвилині, 3-2. Після перерви гол+пас Міовські приніс господарям комфортну перевагу. Команда із Салоників переграла суперника в багатьох аспектах (удари 10-9, у площину воріт 6-3, володіння шістдесят чотири відсотки, небезпечні атаки 75-47). Червоні зробили тільки двісті сорок одну передачу.

Протистояння ПАОК — Абердин дивитись онлайн, сторони не зустрічалися до нинішньої кампанії. Підопічні Резвана Луческу впевнено очолюють квартет G (дев'ять очок). Лише три колективи, включно з Фенербахче та Вікторією Пльзень, не втрачали бали в першому колі. У першому турі представники грецької Суперліги здобули вольову перемогу в Гельсінкі над ГІКом та забили вирішальний м'яч у компенсований час, 3-2. Експівзахисник Шахтаря Тайсон зробив асист у ключовій атаці, яка принесла три пункти.

Далі на стадіоні Тумба чорно-білі знову вирвали вікторію наприкінці матчу, засмутивши Айнтрахт, 2-1. Десподов узяв участь у трьох голах. Двоголові орли Півночі відкрили євросезон у другому раунді відбору ЛК. Клуб із Салоників вибив єрусалимський Бейтар (0-0, 4-1), Хайдук (0-0, 3-0) та Хартс (2-1, 4-0). З урахуванням кваліфікації Живкович записав до активу шість результативних дій, Льямас – п'ять, Шваб – чотири. Поєдинок ПАОК — Абердин дивитись онлайн. Червоні заробили одне очко. Модники дали бій Айнтрахту у Франкфурті, 1-2, а вдома розписали мирову з ГІКом, 1-1. Міовьскі був залучений до трьох із чотирьох м'ячів бронзового призера Шотландії. Червоні розпочинали свій шлях у фіналі відбору Ліги Європи, вилетівши від Геккена (2-2, 1-3). У всіх трьох голах колективу також був задіяний Міовський. У п'яти зустрічах у змаганнях УЄФА македонський форвард не вплинув на результат лише в Німеччині. Матч ПАОК — Абердин дивитись онлайн.

Початок матчу: 09.11.23 19:45. Чорно-білі в третьому турі зробили камбек на Піттодрі Стедіумі. Двоголові орли Півночі поступалися 0-2 до середини другого тайму, але вирвали перемогу на дев'яносто шостій хвилині, 3-2. Після перерви гол+пас Міовські приніс господарям комфортну перевагу. Команда із Салоників переграла суперника в багатьох аспектах (удари 10-9, у площину воріт 6-3, володіння шістде