Рух — Мідтьюлланд
0+

Початок матчу: 09.11.23 22:00.

У третьому турі доги здобули вольову перемогу над небесно-блакитними у Франції, поступаючись до середини другого тайму, 2-1. Кабелла оформив гол+пас за чотирнадцять хвилин. Шість із десяти ударів гостей пройшли повз і лише один із них влучив у площину. Боксери впевненіше контролювали м'яч (володіння п'ятдесят дев'ять відсотків, передачі 551-271). Також сіверяни частіше створювали небезпечні атаки (72-39).

Зустріч Слован - Лілль дивитися онлайн, сторони не перетиналися до нинішнього сезону. Королі Братислави набрали шість очок у групі А після першого кола. Чемпіон Словаччини завоював вольову вікторію над Клаксвіком на стадіоні Тегельне поле, 2-1, а потім у Любляні здолав Олімпію, 1-0. Білі яструби відкрили євросезон у першому раунді кваліфікації ЛЧ. Команда вибила люксембурзький Есперанж (1-1, 2-0), боснійський Зріньскі (2-2, 1-0), але вилетіла від Маккабі Хайфи (1-2, 1-3).

У фіналі відбору Ліги Європи небесно-блакитні перед рідними фанатами обіграли Аріс із рахунком 2-1, але провалили виїзну зустріч, 2-6. Ловат пропустить прийдешній матч через червону картку, яку він отримав наприкінці другого тайму у Франції. З урахуванням минулого сезону бразилець провів у ЛК одинадцять поєдинків. Битва Слован - Лілль дивитися онлайн.

Доги очолюють квартет, маючи в активі сім балів. Доги стартували з домашньої перемоги над Олімпією, 2-0, але в другому турі розписали мирову з Клаксвіком у Торсхавні, 0-0. Олімпік пробився до групового етапу після протистояння з хорватською Рієкою (2-1, 1-1, овертайм).

Тьягу Джало відновлюється після травми вже вісім місяців. Незважаючи на це, «Інтер» планує підписати португальця вільним агентом найближчим літом. Діакіте пропустить зустріч через проблеми з ногою. Двадцятидворічний Бафоде в нинішній кампанії дебютував у єврокубках і з'являвся в чотирьох матчах. Поєдинок Слован - Лілль дивитися онлайн.

Початок матчу: 09.11.23 22:00. У третьому турі доги здобули вольову перемогу над небесно-блакитними у Франції, поступаючись до середини другого тайму, 2-1. Кабелла оформив гол+пас за чотирнадцять хвилин. Шість із десяти ударів гостей пройшли повз і лише один із них влучив у площину. Боксери впевненіше контролювали м'яч (володіння п'ятдесят дев'ять відсотків, передачі 551-271). Також сіверяни час