Астон Вілла — АЗ Алкмаар
0+

Початок матчу: 09.11.23 22:00.

Бордово-блакитна армія в третьому турі розгромила сирних фермерів на виїзді, 4-1. Уже до середини першого тайму леви встановили перевагу у два м'ячі. Бейлі відкрив рахунок і зробив два асисти, в активі Макгінна гол+пас. Господарі частіше били по воротах (9-5), але в гостей реалізація була набагато вищою (3-5 у площину воріт). Команда з Північної Голландії інтенсивніше створювала небезпечні атаки (41-22). Гру Астон Вілла - АЗ Алкмаар дивитись онлайн, супротивники не зустрічалися до поточного сезону. Підопічні Емері посідають другий рядок у групі Е (шість очок). У першому турі колектив із Бірмінгема поступився Легії у Варшаві, 2-3, після чого здолав перед рідними трибунами Зрінськи завдяки голу на дев'яносто четвертій хвилині, 1-0. Макгінн та Бейлі записали по три результативні дії.

Кіпер Еміліано Мартінес включив наставника клубу до п'ятірки найкращих тренерів світу на сьогоднішній день. Аргентинець зізнався, що бордово-блакитна армія має великі амбіції. Йдеться про перемогу в Лізі чемпіонів. Він додав, що не став би приєднуватися до левів, щоби втратити час, і команда точно зможе здобути якийсь трофей. Також воротар сподівається, що зможе вивести Віллу до ЛЧ. Дзаньоло потрапив до списку футболістів, яких підозрюють у скоєнні нелегальних ставок. У Бірмінгемі відмовляються від коментарів із цього приводу, але стверджують, що італієць співпрацює з правоохоронними органами. Бій Астон Вілла — АЗ Алкмаар дивитись онлайн.

АЗ Алкмаар замикає квартет (три бали). Сирні фермери пропустили найбільше в групі (вісім разів). У першому турі представник Ередивізі примудрився програти Зрінськи в Мостарі, хоча вів до перерви 3-0 (3-4). Далі колектив із Північної Голландії здолав на стадіоні АФАС Легію, залишившись у меншості на шістдесят п'ятій хвилині, 1-0. Матч Астон Вілла — АЗ Алкмаар дивитись онлайн.

Початок матчу: 09.11.23 22:00. Бордово-блакитна армія в третьому турі розгромила сирних фермерів на виїзді, 4-1. Уже до середини першого тайму леви встановили перевагу у два м'ячі. Бейлі відкрив рахунок і зробив два асисти, в активі Макгінна гол+пас. Господарі частіше били по воротах (9-5), але в гостей реалізація була набагато вищою (3-5 у площину воріт). Команда з Північної Голландії інтенсив