Колос — Минай
0+

Початок матчу: 10.11.23 17:00.

Хлібороби в тринадцятому турі розписали нічию з ЛНЗ у Черкасах, 1-1. Мілько вийшов на поле в середині другого тайму й за десять хвилин реалізував пенальті. П'ять із дев'яти ударів ковалівської команди пройшли повз ціль. Підопічні Шарана вдома розійшлися миром із Ворсклою, 0-0. Господарі могли пропустити в компенсований час, але Степанюк не забив з одинадцятиметрової позначки. Колектив із Закарпатської області десять разів пробив по воротах, але тільки тричі влучив у площину. Битву Колос — Минай дивитись онлайн, опоненти тричі грали в Київському регіоні. У сезоні 2020/21 суперники не визначили найсильнішого, 2-2, після чого обмінялися мінімальними перемогами. Клуб із Білоцерківського району посідає сьомий рядок (сімнадцять очок). Хлібороби найчастіше ділять бали із противниками. Поруч із Поліссям у ковалівців найнадійніша оборона (дев'ять пропущених).

Оріховський та Мілько взяли участь у трьох голах. Підопічні Вишняка не виграють удома вже п'ять турів поспіль, у яких забили тільки один м'яч. У цьому проміжку Колос розписав нічию з Динамо, 1-1, та житомирськими вовками, 0-0. Останню вікторію на своєму полі було зафіксовано ще 12 серпня, коли місцева команда приймала Верес, 2-0. Гру Колос — Минай дивитись онлайн.

Біло-блакитні замикають таблицю (шість пунктів). Колектив із Закарпатської області входить до трійки учасників УПЛ за кількістю нічиїх. Чемпіон Першої ліги 2019/20 пропускає найбільше, а ще рідко відзначається у воротах суперників. Підопічні Шарана залишаються єдиним клубом турніру, який ще не здобув перемоги цього сезону. Команда програла в чотирьох із шести виїздів. Винятками стали гостьові поєдинки проти Руху, 0-0, та Олександрії, 1-1. Клуб здобув останню вікторію на чужому полі в травні, коли здолав кризовий Металіст, 2-1. Гру Колос — Минай дивитись онлайн.

Початок матчу: 10.11.23 17:00. Хлібороби в тринадцятому турі розписали нічию з ЛНЗ у Черкасах, 1-1. Мілько вийшов на поле в середині другого тайму й за десять хвилин реалізував пенальті. П'ять із дев'яти ударів ковалівської команди пройшли повз ціль. Підопічні Шарана вдома розійшлися миром із Ворсклою, 0-0. Господарі могли пропустити в компенсований час, але Степанюк не забив з одинадцятиметров