Вірменія — Уельс
0+

Початок матчу: 18.11.23 16:00.

Підопічні Петракова в сьомому турі несподівано поступилися Латвії в Ризі, 0-2. Ще на початку другого тайму гості залишилися в більшості, але це не допомогло. Одинадцять із двадцяти ударів команди були заблоковані. Також колектив із Західної Азії частіше створював небезпечні атаки (82-42). Дракони обіграли в Кардіффі Хорватію завдяки дублю Вілсона, 2-1. Господарі діяли другим номером (володіння тридцять чотири відсотки, двісті шістдесят п'ять передач) і одинадцять разів пробили по воротах (п'ять у ворота). Матч Вірменія - Уельс дивитися онлайн, опоненти перетиналися в Єревані у кваліфікації ЧС-2002. Тоді суперники не визначили сильнішого, 2-2. У першому колі представники Сполученого Королівства вийшли вперед уже на десятій хвилині, але зустріч завершилася для них поразкою, 2-4. Селарраян узяв участь у трьох голах, а Ранос відзначився двома точними ударами. Збірна з Південного Кавказу посідає четверту сходинку в групі D (сім балів). Підопічні Петракова не можуть перемогти в трьох турах поспіль. У нинішній кваліфікації команда із Західної Азії вже зустрічалася з Туреччиною (1-2, 1-1), Латвією (2-1, 0-2) і Хорватією, 0-1. Український наставник узяв на себе відповідальність за програш у Ризі. За його словами, футболісти ще на ранковому тренуванні поводилися розслаблено і не налаштувалися належним чином. Битва Вірменія - Уельс дивитися онлайн.

Уельс після сенсаційної вікторії вийшов на другу позицію (десять пунктів). В активі Вілсона чотири результативні дії, у Деніела Джеймса - три. У рамках відбору дракони провели матчі проти Хорватії (1-1, 2-1), Туреччини, 0-2, і Латвії (2-0, 1-0). У чотирьох осінніх поєдинках з урахуванням спарингів підопічні Пейджа пропустили один м'яч. У шести попередніх виїздах збірна здобула єдину перемогу в Ризі. До цього валлійці обіграли Естонію в Талліні в жовтні 2021 року, 1-0. Поєдинок Вірменія - Уельс дивитися онлайн.

Початок матчу: 18.11.23 16:00. Підопічні Петракова в сьомому турі несподівано поступилися Латвії в Ризі, 0-2. Ще на початку другого тайму гості залишилися в більшості, але це не допомогло. Одинадцять із двадцяти ударів команди були заблоковані. Також колектив із Західної Азії частіше створював небезпечні атаки (82-42). Дракони обіграли в Кардіффі Хорватію завдяки дублю Вілсона, 2-1. Господарі д